Mobilní PUBG už oficiálně vyšlo v Česku. Hru můžete stahovat z Google Play

mobilni pubg stahnout cz

PUBG Mobile se zhruba týden po spuštění v Kanadě, objevilo i ve zbytku světa. A to i v Česku. Díky tomu si tak každý může nainstalovat bez větších problémů hru z Google Play. Není potřeba instalovat nějaké další aplikaci či povolovat instalaci z neznámých zdrojů.

Mobilní PUBG už můžete stahovat i v Česku

Pěkné překvapení si připravili vývojáři čínského Tencentu. Mobilní PUBG bylo původně oznámeno jen v Číně, o mezinárodní verzi se vůbec nemluvilo. V posledních dvou týdnech se ale vše změnilo. Odhadujeme, že důvodem bylo odhalení mobilní verze konkurenčního Fortnite.

Vývojáři mobilní verze PUBG si nechtěli na telefonech nechat ujet vlak, tak dokončili poslední úpravy anglické verze a postupně ji spustili na iOS i Android. Jde o starší verzi, v Asii už funguje novější. Zároveň počítejte s tím, že jde stále o betaverzi, i když se to nikde přímo nepíše.

pc hra pubg android

Mobilní PUBG přináší stejný zážitek, jako velká hra na PC a konzolích. Rozdíly najdeme v grafice a také v ovládání, které je uzpůsobeno dotykovým displejům. Android verze PUBG nám jde dokonce oficiálně instalovat i na redakční Chromebook, každopádně při spuštění má chromebook s hrou zatím problémy. Na mobilních telefonech a tabletech funguje ale hra bez problémů.

PUBG MOBILE
PUBG MOBILE

Už jste hráli mobilní PUBG? Jak se vám hra líbí?

Zdroj: play.google.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)