Překvapení: hra Fortnite půjde brzy i na mobilu

hra fortnite mobil android ios

Podobně jako PUBG, tak i hra Fortnite je hodně úspěšná Battle Royale hra, kterou na PC i na konzolích hrají desítky milionů lidí. Známé studio Epic Games si přes noc připravilo zajímavé překvapení. Fortnite se brzy dostane na mobilní zařízení, a to jak na iOS tak i Android.

Hráči na Androidu či iOS budou moct hrát s těmi na PC či konzolích

Fortnite se pomalu dostává v oblíbenosti i před PUBG, což je způsobeno hlavně tím, že je zdarma a také neustálými aktualizacemi, které opravují či přidávají novinky. PUBG na druhou stranu od vydání poměrně stagnuje a neviděli jsme mnoho novinek. Obě hry se každopádně objeví i na telefonech. PUBG se již dá hrát na čínských serverech.

Fortnite Battle Royale – Gameplay Trailer (Play Free Now!)

Fortnite Battle Royale - Gameplay Trailer (Play Free Now!)

Co je zajímavé u Fortnite, tak mobilní verze by měla být téměř identická jako na PC či konzolích. A to i se 100 hráči, kteří zároveň budou bojovat o to, kdo nejdéle přežije. Dokonce by se měla podporovat i možnost hraní s PC a PlayStation 4 hráči. Bohužel je tu mínus v tom, že na Android verzi si musíme počkat ještě pár měsíců. Testování iOS verze začíná již příští týden, a to na telefony i tablety od společnosti Apple.

Těšíte se na až vyjde hra Fortnite na mobily?

Zdroj: engadget.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)