Try Galaxy: Vyzkoušejte funkce Galaxy S23 na jakémkoliv mobilu

samsung galaxy s23 try galaxy

Samsung představil aktualizovanou verzi aplikace Try Galaxy, která umožňuje majitelům různých zařízení vyzkoušet si nové funkce nedávno představených telefonů řady Galaxy S23 a také nové uživatelské rozhraní One UI 5.1. Aplikace je nyní dostupná v několika jazycích, avšak čeština zatím chybí.

Viceprezidentka týmu pro značkový marketing v mobilní divizi Samsung Electronics, Sonia Chang prohlásila: “Jsme rádi, že můžeme uživatelům nabídnout intuitivní, příjemné a personalizované zážitky dostupné výhradně prostřednictvím ekosystému Samsung Galaxy. I nadále hodláme nabízet příležitost vyzkoušet si zážitky se systémem Galaxy i těm, kteří přístroje Samsung dosud nevlastní.”

samsung try galaxy

Aplikace Try Galaxy zaznamenala od svého uvedení na trh v roce 2022 více než 2 miliony stažení. Uživatelé mohou prohlížet užitečné tutoriály a zkoumat domovskou stránku aplikace, která obsahuje ikony Galaxy, miniaplikace (widgety) nebo pohyb v uživatelském rozhraní. Aplikace Try Galaxy se zaměřuje na nejdůležitější vlastnosti telefonů Galaxy S23, jako je Photo Remaster, aplikace pro úpravu fotografií, noční fotografie a otestovat lze také výkon a výdrž baterie.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Vyzkoušíte novou aplikaci Try Galaxy?

Zdroj: news.samsung

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)