TOPlist

Towaga: Nová, animovaná a krásná střílečka pro Android

towaga

Pokud  byste hledali nějakou novou návykovou střílečku pro váš Android, pravděpodobně se budete chtít podívat na hru Towaga od švýcarských vývojářů Sunnyside Games. Jedná se o zajímavý 2D koncept kombinující střílečku s velmi krásnou, uměleckou grafikou a animací.

Towaga: Střílečka nemusí být nutně trojrozměrná aby byla zábavná

Ve hře budete ovládat maskovaného chlapíka, jenž brání chrám před mnoha a mnoha různými zlými bytostmi. Nikam nechodí, jen si tak stojí na střeše chrámu, odkud odráží vlny nepřátel. Používá k tomu svá zvláštní kouzla a schopnosti, které vystřeluje do nekonečných rojů monster. Aby se vám hra neohrála, budete si v průběhu hry odemykat pět různých světů, každý jinak barevný. Princip hry ale bude stále stejný, tedy odrazit nepřátelské nálety a nájezdy.

https://www.youtube.com/watch?v=qCYxPhdY2Ns

Towaga nabídne skvěle zpracované vizuální efekty. Postavy (jak ta hlavní, za kterou hrajete, tak vaši nepřátelé) a kouzla jsou nadesignována umělecky. Takže skvělý pocit z hraní budete mít jednoduše kdykoli se podíváte na displej.

Hra je již dostupná v Obchodě Play, a to za cenu 89,99,- Kč. Nutno podotknout, že bez jakýchkoli dalších nákupů v aplikaci. Nicméně vývojáři údajně slíbili, že by hru měli vydat i se zcela volným obsahem, a to v následujících měsících. To už bychom dostali opravdu hodně muziky a střílecí zábavy.

Zdroj: androidauthority.com

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)