TOPlist

5 tipů na zboží z Číny: Herní držáky (gripy) na mobil

tipy-z-ciny-456-aliexpress-herni-ovladace-gripy-drzaky-mobilni-hry-herni-hrani

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z čínského tržiště AliExpress. Dnes potěšíme fanoušky mobilního hraní. Hlavně stříleček a dalších titulů, které vyžadují rychlé, přesné a pro dvě běžné ruce mnohdy i nemožné ovládání. Zaměříme se na gripy neboli dodatečné držáky a ovladače pro mobilní telefony.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Herní ovladač Ipega PG-9083S

Kousek, který se o několik stovek dráž prodává i v českých e-shopech. Je to herní ovladače se vším všudy, tedy i s Bluetooth připojením, díky kterému je bezdrátově ovládána přímo hra a ne jen dotykové plochy na displeji. Hodí se i pro hraní na tabletech.

Cena: 670 Kč

Herní grip MEMO AK77

Ovladač, jeho největším tahákem je aktivní ventilátor, který se stará o efektivnější odvod horkého vzduchu od potícího se mobilu. Tento pomocník již spoléhá na kombinaci ovládání palci a pomocí dotykových triggerů neboli spouští. Za příplatek je verze s větší baterií.

Cena: 290 Kč

Mobilní herní držák ve stylu Nintendo Switch

Tento gamepad na sebe poutá pozornost zejména tím, že se snaží napodobit populární konzoli Nintento Switch. A to jak barevně, tak i rozložením tlačítek. Mohl by tedy vyhovovat hráčům, kteří tuto konzoli mají, případně by chtěli podobný pocit z hraní vyzkoušet. Zde se opět jedná o ovladač s Bluetooth připojením.

Cena: 370 Kč

Ovladač se spouštěmi

Když byla řeč o triggerech neboli spouštích, tento ovladač rovnou dopřává pocit skutečného tahání „kohoutku“. Mechanismus je propojený na fyzická tlačítka pro ovládání pod horním okrajem displeje telefonu.

Cena: 185 Kč

Připínací spouště Stonego

Triggery ještě jednou. Pokud na mobil nechcete připínat velké gripy a stačí vám jen ulevit palcům při ovládání tlačítek daleko na displeji, mohly by vám stačit jen tyto dodatečné spouště. Můžete vybírat z několika druhů.

Cena: 120 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Noční LED světlo na stolek 170 Kč
Lampička na knížku 140
Masivní kryt na Xiaomi Mi Band 110 Kč
Uslion 7A nabíjecí 2m kabel 90 Kč
Ohebný držák na tablet 150 Kč
Měkká opěrka pod tablet 180 Kč
Držáky na nabíjecí kabely 140 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

Jak často hrajete mobilní hry?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)