5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #161: Tričko Xiaomi, Mi Band 3 a další

Tričko Xiaomi

Náš seriál 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů již překročil 160 dílů a my se vrhneme na další pokračování. Dnes na vás čeká tričko Xiaomi, nový Mi Band 3, miniaturní akční kamera a další.

1) Tričko Xiaomi

Jsou produkty od čínské společnosti vašimi oblíbenými? Pak vás může zaujmout tričko Xiaomi, kterým dáte svou náklonnost najevo. Na něm je zobrazen panáček Mitu, což je symbol tohoto výrobce. Tričko Xiaomi je možné zakoupit v černé nebo bílé variantě. Další zajímavé produkty ve slevě najdete na naší stránce s Gearbest slevami.

Xiaomi tricko-nakupy v cine

Cena: 428 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 2 tipy)

2) Miniaturní akční kamera Quelima SQ13

Kameru od společnosti Quelima jsme si již představovali v jednom z předchozích dílů. Dnes se podíváme na nový model SQ13, který nabízí ještě lepší kvalitu záznamu a lze jej nově ovládat i přes mobilní telefon. Tato akční kamera přitom stále nabízí velmi malé rozměry, podporu Full HD videa i vodotěsný kryt pro natáčení pod vodou (není součást balení).

Quelima SQ13 – vlastnosti

 • rozlišení videa: Full HD
 • šířka záběru: 155°
 • baterie: 300 mAh, 90 minut záběrů
 • podpora WiFi

 

quelima q13-tipy z ciny

Cena: 380 Kč (GearBest)

3) Rychlonabíječka s 5 výstupy

Téměř každý den nabíjíme některá chytrá zařízení. Ať už se jedná o smartphone, tablet nebo třeba chytré hodinky. Může se stát, že potřebujete naráz nabíjet hned několik zařízení, k dispozici je však jen jedna zásuvka a rozdvojka není úplně nejlepší řešení. Můžete ale použít rychlonabíječku, která nabídne až 5 USB výstupů. Jeden z nich se pyšní podporou rychlonabíjení Qualcomm QC3.0, jedním je USB-C až s výstupem 3 A a zbylé 3 porty dokážou dodat až 2,4 A. Nabíječka se mimo jiné skvěle hodí i třeba na cesty do vlaku.

Nabijecka Quick Charge-cinske obchody xiaomi kamera do auta-zbozi z ciny

Cena: 458 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 3 tipy)

4) Nabíječka do auta + mini handsfree

Nemáte v autě zabudované Bluetooth handsfree? Co to vyřešit jednoduchým sluchátkem, které bude vždy po ruce? Sídlit může přímo v nabíječce do auta, která je součástí balení. Budete tak mít po ruce handsfree a zároveň možnost nabíjet mobilní telefon za jízdy. Baterie ve sluchátku vydrží až na 5 hodin telefonování, dobití trvá něco přes 1 hodinu.

mini hadsfree-nakupovani v cine

Cena: 345 Kč (TomTop)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 1 tip)

5) Xiaomi Mi Band 3

Dnešní díl zakončíme horkým zbožím, které poutá v posledních dnech velkou pozornost. Je jím fitness náramek Xiaomi Mi Band 3, jehož recenze se u nás dočkáte ještě tento týden. Jeho čínská verze se dá zakoupit již nyní. Tento náramek vychází ze svého předchůdce, vylepšuje však především displej a notifikace. Cena zůstala na přijatelné hodnotě, podobně jako u svých předchůdců.

xiaomi mi band 3 prvni pohled

Cena: 735 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 170. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

  Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

  Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)