5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů (letní speciál) #1

Tipy z ciny letni special nahledovy

Léto se neúprosně blíží, s čímž souvisí i letní dovolené a výlety, na kterých nás budou provázet také chytré přístroje (a tím nemyslíme manželky a přítelkyně). Připravili jsme pro vás nový seriál, který navazuje na velmi úspěšné tipy z Číny, které pro vás máme každý čtvrtek jednou za 14 dní.

Nový letní seriál startuje

Abychom šli létu naproti, rozhodli jsme se rozšířit náš seriál také na letní speciál, který bude obsahovat především tipy pro lepší trávení dovolené a výletů. V prvním díle si přestavíme 5 zajímavých zboží, které jsme vybrali z předchozích dílů 10 tipů z Číny. Nemusíte být tedy překvapení, že jste již některé tipy u nás viděli. Už příští týden si ale představíme další pětici, která již bude mít svou premiéru – a přednost dáme opět především vašim tipům. Pojďme na to.

1) Cestovní pouzdro pro správného geeka

Fanoušek mobilních přístrojů a všeobecně moderních technologií si, přiznejme si, vozí spoustu elektroniky také na letní dovolenou. Mohou to být mobilní telefony, tablety, nabíječky, powerbanky, adaptéry a další části nejnutnější výbavy pro přežití. Nabízí se ale otázka – kam s tím? Díky našem tipu na čínské zboží již nemusíte být po příjezdu znechuceni, že musíte na dně batohu hledat miniaturní kabel, který nyní nutně potřebujete. Vše budete mít pěkně pohromadě a přehledně setříděno ve speciálním cestovním pouzdru.

zboží z Číny - pouzdro na kabely

Cena: 260 Kč (Aliexpress)

2) Vodotěsný bezdrátový reproduktor

Rádi se opalujete na opuštěné pláži a chtěli byste si zpestřit své působení příjemnou hudbou? Řešením je samozřejmě využít reproduktor telefonu, ten ovšem nebývá příliš kvalitní a hlavně pak by mohlo dojít k poškození přístroje vnějšími vlivy (moře, písek, nešikovný kolemjdoucí apod.). Co to vyřešit chytře, bezpečně a hlavně pak levně díky bezdrátovému reproduktoru?

zboží z číny - bluetooth reproduktor

Cena: 189 Kč (Aliexpress)

3) Vodotěsný obal pro smartphone

K létu a výletům patří voda. Ať už se jedná o sladkou vodu v potoce, rybníku či přehradě nebo moře, všude číhá nebezpečí pro mobilní telefony (výjimkou jsou tedy ty vodotěsné). Pokud chcete být opatrní, rozhodně byste neměli zapomenout na vodotěsný obal pro mobilní telefony, jehož pořizovací cena je ve srovnání s možnými následky utopení přístroje až směšně nízká.

zboží z číny - sacek

Cena: 47 Kč (Aliexpress)

4) Navíjecí USB kablík na cesty

Pokud se chcete omezit na minimální výbavu, s jistotou se neobejdete bez Micro USB kabelu, který dnes slouží k napájení a synchronizaci více chytrých zařízení. Pokud zároveň plánujete ušetřit co nejvíce místa, skvělým zboží se stává navíjecí USB kablík, který je levný, skladný a poradí si nejen s nabíjením, ale i synchronizací dat.

zboží kabel

Cena: 26 Kč (eBay)

5) Miniaturní světlo do USB

Pokud vyrážíte na výlet či dovolenou mimo civilizaci, mohl by se vám hodit skladný a nenáročný zdroj světla. Ten se díky USB konektoru stává skvělým společníkem powerbanky, kterou rázem může proměnit v silný zdroj světla. Powerbanka je dnes navíc při delších cestách téměř nutností. Extrémně nízká cena opět velice potěší.

zboží-Čína-USB-světlo

Cena: 32 Kč (Aliexpress)

Vzhledem k obrovskému počtu čínských obchodů je velmi pravděpodobné, že se zboží z našeho článku nalézá i v jiném obchodě s nižší cenou. Uvedli jsme pouze ověřené obchody, ze kterých jsme povětšinou dané zboží sami zakoupili. Pokud objevíte stejný výrobek s nižší cenou, dejte nám o tom vědět v komentářích. Rádi tipy na obchody rozšíříme. Děkujeme.

Další díl s vašimi tipy

Pomozte nám tvořit seriál 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů (letní speciál). Narazili jste na nějaké zajímavé zboží z Číny? Podělte se s námi pomocí formuláře. Děkujeme.

Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikace Svět Androida klikněte zde.

Líbil se vám dnešní výběr 5 zajímavých zboží?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)