5 tipů na zboží z Číny: Akční elektro příslušenství do kanceláře

tipy-z-ciny-431-aliexpress-kancelar-elektro-prislusenstvi

Vítejte u dalšího dílu tipů na zajímavé zboží z obchodů na čínském online tržišti AliExpress. Dnes se zaměříme na „kancelářské“ elektropříslušenství, které by se mohlo hodit na pracovní či herní stůl. Vám, případně někomu známému. S ohledem na dodací termíny u některého zboží už se hodí v tomto ohledu uvažovat i o vánočních dárcích…

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Bezdrátová nabíječka na desku stolu

Mimo jiné i na AliExpressu je k dostání celá řada bezdrátových nabíječek různých tvarů a provedení. Pokud hledáte řešení, které by na pracovním stole vypadalo hodně nenápadně a nezabíralo moc místa, můžete vyzkoušet toto. Jeden díl se lepí na desku zespod, druhý, podstatně tenčí, pak nahoru.

Cena: 470 Kč

Lencent zásuvkový rozbočovač

V jednom z nedávných vydání našich tipů jsme doporučovali populární „kostku“ Lencent, která se zapojuje bezprostředně do zásuvky. V tomto případě jde o variantu, která má i dvoumetrový přívodní kabel. Dá se tedy pohodlně umístit i na stůl.

Cena: 475 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Soundbar Mifa K3

Když není na pracovním stole místa nazbyt a potřebujete si nějak zařídit ozvučení, můžete buď sáhnout po sluchátkách, nebo třeba po decentním soundbaru. Tento od hodně oblíbené značky Mifa má rozměry 385 x 53 x 69 mm a disponuje dvěma 5W reproduktory. Do konektivity můžeme počítat AUX, USB, Bluetooth i slot na SD kartu. Navíc má i zabudovanou baterii, se kterou vydrží na maximální hlasitost hrát asi tři hodiny.

Cena: 840 Kč

Vícesměrový mikrofon do USB

Dokud při videohovoru sedíte a mluvíte před počítačem jen vy, neměl by být po zvukové stránce žádný problém. Jakmile je ale v místnosti více mluvčích, běžný mikrofon například v notebooku už si dobře poradit nemusí. Pro tyto případy se prodávají vícesměrové mikrofony. Za pár korun udělají skvělou službu.

Cena: 360 Kč

Podstavec pod monitor s USB

Do pravidel ergonomie pracovního či herního stolu patří také výška monitoru. Spousta lidí jej má příliš nízko (pokud nevíte, horní hranu byste měli mít asi ve výšce očí). S tímto podstavcem můžete monitor nejen vhodněji umístit, ale ještě si s ním pořídit i několik dodatečných USB slotů.

Cena: 765 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Silikonový řemínek pro Xiaomi Band 25 Kč
Zásuvka s USB konektory 130
5v1 bezdrátová nabíječka 290 Kč
OLAF OTG USB-A USB-C adaptér 30 Kč
Essager 20W nabíječka 180 Kč
Zásuvkový rozbočovač 280 Kč
RGB žárovka s reproduktorem 215 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

Jaké další podobné příslušenství byste doporučili?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)