5 tipů na zboží z Číny: Obaly na Xiaomi, Redmi a POCO mobily

tipy-z-ciny-427-aliexpress-xiaomi-obaly-pouzdro-pouzdra

Vítejte u dalších tipů na zajímavé produkty z obchodů na čínském tržišti AliExpress. Dnes vám servírujeme pětici zajímavých obalů / pouzder na mobily značek Xiaomi, Redmi a POCO. Jde jen o kapku v moři, ale třeba vás inspirujeme…

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Koženkový s magnetickým připínáním

Elegantní a decentní řešení pro ty, kteří chtějí svému telefonu dopřát (alespoň zdánlivě) trochu té kůže a exkluzivní styl. Na výběr jsou čtyři barevné varianty.

 Cena: od 70 Kč

„Zlatý“ rámeček

Říkáte, že jak se to neblyští jako zlato, tak ani nemá smysl to vytahovat z kapsy nebo kabelky? Tak tady to teda máte. Je zde cítit velká inspirace iPhony.

Cena: od 60 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Drsňák s šuplíkem na platební kartu

V tomto případě jasně vítězí praktičnost nad uhlazeným či extravagantním vzhledem. Tento obal telefon nejen chrání, ale ještě navíc i dovybavuje krytkou na fotoaparáty, kroužkem pro lepší držení či opírání na stole a v neposlední řadě šuplík na platební kartu či průkazku.

Cena: od 75 Kč

Koženkové flip pouzdro

Řešení pro uživatele, kteří rádi chrání nejen rohy a záda mobilu, ale dopřávají plnohodnotný úkryt i displeji. Nechybí přihrádky na bankovky či karty a k dispozici je i možnost zalomení do tvaru stojánku.

Cena: od 60 Kč

„Zlatý“ rámeček s kroužkem

S tímto krytem bude telefon nejen házet odlesky na míle daleko, ale navíc se bude jeho majiteli (teda spíš majitelce, pokud můžeme odhadovat) lépe držet a pokládat v úhlu díky praktickému středovému kroužku. Má navíc i magnetické připínání.

Cena: od 70 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Barevná LED hlavice sprchy 220 Kč
Budík dřevěná kostka 280
Přihrádka na dálkové ovladače 55 Kč
Stolní LED světlo 250 Kč
Noční světlo s pohybovým čidlem 120 Kč
Flexibilní držák na mobil 130 Kč
USB-C jack robočovač 30 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

Jaké máte zkušenosti s mobilními obaly z AliExpressu?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)