TOPlist

5 tipů na zboží z Číny: Populární nabíjecí adaptéry z AliExpressu

tipy-z-ciny-423-aliexpress-top-nabijeci-adaptery-nabijecky

Vítejte u dalších tipů na zajímavé produkty z čínského AliExpressu. Dnes hlavní pětici obsadilo základní mobilní příslušenství, které v poslední době přestali výrobci dávat rovnou do krabiček. Ano, jde o nabíjecí adaptéry alias nabíječky. Pokud vám schází, můžete se po nějakých porozhlédnout právě tady. Vybrali jsme modely pěti různých značek, s různými výkony, s cenou nižší než u nás (pokud se zde daný model prodává) a hlavně také podle hodnocení a počtu objednávek na AliExpressu.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

65W GaN nabíjecí adaptér Baseus

Nabíječka se dvěma USB-C sloty a jedním klasickým USB-A konektorem, která nabídne maximální výkon 65 W hned ve čtyřech možných scénářích zapojení. Tento adaptér se prodává i u nás, nicméně rozhodně ne za takto nízkou cenu.

 Cena: 615 Kč

120W GaN nabíječka Anker

Je 65 W málo? Pokud chcete vašemu telefonu nebo dokonce notebooku dopřát víc, můžete s tímto kouskem od Ankeru. 120 W je nicméně celková hodnota výkonu při zapojení všech USB. maximální výkon jednoho výstupu je 100 W.

Cena: 1 760 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

65W GaN nabíjecí adaptér Essager

Tato nabíječka nabídne plnohodnotných 65 W ze samostatných USB-C konektorů (45 + 25 W při zapojení obou současně) a případně 60 W ze zdířky USB-A. Udělá tedy velmi podobnou službu jako první Baseus adaptér, ale stojí o něco méně.

Cena: 420 Kč

22,5W nabíječka QOOVI

Jsou pro vás výše uvedené nabíjecí adaptéry až zbytečně výkonné a hledáte něco obyčejnějšího? Tento kousek od QOOVI nabízí 20 W z USB-C a 22,5 W z klasického konektoru USB-A. Za tuto cenu skvělý nákup.

Cena: 110 Kč

67W GaN nabíjecí adaptér Toocki

Na konec ještě jeden adaptér, který nabídne výkon kolem 65 W. Hodnoty jsou téměř na chlup stejné jako u nabíječek od Essageru a Baseusu, ale i díky méně známé značce je zde ještě o něco nižší cena. Ale o kvalitu nemusíte mít evidentně strach. Nabíječka se prodává i u nás a na AliExpressu má hodnocení 4,8 hvězdičky z více než šesti tisíc recenzí. A svítí u ní přes 10 tisíc objednávek.

Cena: 380 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Skládací stojánek na mobil 185 Kč
Elektronická past na komáry 200
USB-C jack robočovač 90 Kč
25W kruhové LED světlo 270 Kč
Campingová svítilna 185 Kč
Nylonový řemínek na hodinky 70 Kč
Essager 2m 100W kabel 170 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

Máte z AliExpressu jinou nabíječku? Jste spokojení?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)