TOPlist

10 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #22

Tipy z ciny letni special nahledovy 2 (0-00-00-00)

Je čtvrtek a to znamená, že nastal čas na další pokračování našeho seriálu 10 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. Ve 22 pokračování si představíme další desítku tipů, které mohou usnadnit váš každodenní život a to doslova za pár kaček.

1) Kamera na konci USB kabelu

Tato zajímavá pomůcka je určená především pro všechny špiony. Po vzoru agenta 007 je tak kamera umístěná přímo na konci klasického USB kabelu. Ten je tedy možné prostrčit malým otvorem nebo například pod dveřmi. Díky tomuto zařízení vám tak nezůstane nic skryto a vy můžete být při natáčení takřka nepozorováni.

Kamerka na USB kabelu

 

Cena: 317 Kč (Aliexpress)

– zaslal František Papež (celkově 6 tipů)

2) Odolný kryt pro mobilní telefon

Zřejmě každý z nás se někdy setkal se situací, kdy mu jeho chytrý telefon upadl z rukou a pořádně si namlátil. Právě pro tyto případy je zde tento velice odolný kryt, který poslouží jako nedobytná pevnost pro vás smartphone a nějaký ten pád už vás nevyvede z míry. Tento konkrétní tip je určen pro telefony Samsung Galaxy Note 3, na stránkách dx.com však není problém najít tento obal pro spoustu jiných přístrojů.

odolny kryt

Cena: 587 Kč (Dealextreme)

– zaslal Rudolf Chmelař (celkově 1 tip)

3) Zajímavý držák telefonu na volant

Další tip je určen především pro všechny řidiče a cestovatele. Jedná se totiž o držák, který umožní náš telefon připevnit přímo na volant našeho automobilu. Přístroj tak máme neustále na očích a můžeme tak sledovat například trasu zadanou do navigace. My však tuto metodu příliš nedoporučujeme, neboť může dojít ke ztrátě koncentrace při řízení. Tento tip nám ovšem zaslalo větší množství čtenářů, tudíž ho zde zmíníme. Při používání vás tak prosíme o to, abyste byli opatrní.

Držák na volant

 

Cena: 31 Kč (Aliexpress)

– zaslal Tomáš Kvasnica (celkově 1 tip)

4) Univerzální držák telefonu

Dalším tipem, který rozhodně stojí za zmínku je tento univerzální držák. Umístit do něho můžeme takřka libovolné zařízení, neboť obě čelisti lze roztahovat. Další dobrou funkcí je také možnost otáčení o 360°. Uplatnění tak můžeme najít takřka všude.

univerzální držák

Cena: 239 Kč (Dealextreme)

– zaslal Martin Hadrava (celkově 1 tip)

5) Klon žárovky Xiaomi Yeelight

Líbí se vám nejrůznější přístroje spadající do kategorie „chytrá domácnost“? Pak je tento tip určen právě pro vás, neboť se jedná o zdařilou levnější napodobeninu chytré žárovky pojmenované Xiaomi Yeelight. Ta nabízí hned několik vynikajících funkcí. Mezi ně můžeme zařadit například možnost bezdrátově upravovat intenzitu nebo barvu samotného svícení. To můžeme využít například pro navození příjemné atmosféry.

Xiaomi yeelight

 

Cena: 640 Kč (Gearbest)

– zaslal František Papež (celkově 6 tipů)

 6) Kryt proti poškození kabelu

Kabely občas mohou být poněkud neposedné a často se připletou do míst, kde nemají co pohledávat. Někdy tak může dojít k jejich poškození, které je nutno často řešit koupí zcela nového kabelu. Právě pro tyto účely je tu tato praktická krytka zabraňující poškození a nahrazující nejrůznější opravy pomocí lepící pásky.

Krytka kabelu

Cena: 220 Kč (Aliexpress)

– zaslal František Papež (celkově 6 tipů)

7) Šikovné igelitové sáčky

Částečná odolnost vůči vodě a prachu za 45 Kč? Ano i to je možné díky těmto uzavíratelným igelitovým sáčkům. Ty je sice možné poměrně snad zakoupit také u nás, ale proč si nedopřát to pohodlí a nechat si zaslat 100 kusů až domů bez nutnosti návštěvy obchodního centra?

igelitový sáček

 

Cena: 45 Kč (Aliexpress)

– zaslal František Papež (celkově 6 tipů)

8) Pořadníky a držáky kabelů

Jak již bylo řečeno, kabely dokáží být pořádně neposedné a vést je tedy místy, kde nikomu nebudou překážet nemusí být vždy zcela snadným úkolem. Pro tyto účely nám tak snadno mohou posloužit tyto praktické držáky na kabely, díky kterým nebude problém vést kabel přesně tam, kde požadujeme.

držák na kabely

 

Cena: 23 Kč (Aliexpress)

– zaslal František Papež (celkově 6 tipů)

9) Adaptér a čtečka Micro SD karet v jednom

Dnešní předposlední tip můžeme řadit do kategorie praktických. Jedná se totiž o adaptér Micro SD karet, který zároveň slouží jako jejich čtečka. Kartu tak postačí pouze zasunout do samotného zařízení a to už se postará o zbytek.

Micro SD adapter a čtečka

Cena: 94 Kč (Aliexpress)

– zaslal František Papež (celkově 6 tipů)

10) Šikovná sada pro akční kamery

Dnešní výčet tipů nám uzavírá multifunkční sada určená především pro milovníky natáčení akčních záběrů, neboť zde najdeme několik šikovných pomůcek právě pro tuto aktivitu. Namátkou tak můžeme zmínit například selfie tyč, kšandy pro upevnění kamery a další spoustu nejrůznějších držáků.

čínské zboží

 

Cena: 462 Kč (Gearbest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat zboží z čínských obchodů. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

svítící USB kablík

K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikace Svět Androida klikněte zde.

Pravidla soutěže

  1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
  2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
  3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
  4. Každý 5. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
  5. Třetí vyhlášení proběhne po 20. díle seriálu.
  6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
  7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
  8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
  9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 10 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Líbil se vám dnešní výběr 10 zajímavých zboží?

Kuba Drhlík
O Autorovi - Kuba Drhlík

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)