TOPlist

Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: levná RGB žárovka nebo set klávesnice a myši

xiaomi produkty klávesnice myš žárovka

Je neděle, což znamená kromě blížícího se pondělí také příchod našeho tradičního seriálu Tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Tentokrát nás zaujal třeba bezdrátový set klávesnice a myši, chytrá RGB žárovka nebo rychlá bezdrátová nabíječka, díky které jste schopni nabít podporované telefony už za 40 minut.

Xiaomi Mijia Smart Kaco Noble Paper Black NoteBook

Xiaomi Mijia Smart Kaco Noble Paper Black NoteBook je praktické pouzdro se zápisníkem a propiskou. Samotné pouzdro má v sobě několik šikovných kapsiček, třeba na kreditní kartu a nechybí ani místo pro tablet. Pokud si tedy rádi zapisujete věci rukou a chcete mít své poznámky neustále u sebe, tento produkt by mohl být pro vás tím pravým.

Is Xiaomi trying to capture other markets ?

Is Xiaomi trying to capture other markets ?

Cena: 420 Kč

Original Xiaomi Wireless Keyboard & Mouse Set

Original Xiaomi Wireless Keyboard & Mouse Set je set klávesnice a myši, které jsou vhodné pro nenáročnou kancelářskou práci. Dle popisu na Aliexpressu mají být produkty tvořeny z kovu a plastu. Šťávu jim dodáte přes klasické AAA baterie, které však nejsou součástí balení. Je jasné že na hraní či grafické práce bude ovládání méně pohodlné, na druhou stranu pokud patříte mezi nenáročné uživatele, kteří počítač využívají primárně pro prohlížení internetu a práci s dokumenty, bude vám tento set bohatě stačit.

Xiaomi Wireless Keyboard & Mouse Set 2.4GHz | Tech under $30

Xiaomi Wireless Keyboard & Mouse Set 2.4GHz | Tech under $30

Cena: 480 Kč

Xiaomi LED Smart Bulb Lite Color & White

Xiaomi LED Smart Bulb Lite je chytrá žárovka, která pracuje s Google Asistentem, Amazon Alexa nebo Samsung SmartThings. Můžete si vybrat mezi nejrůznějšími barvami, teplotou nebo jasem a její ovládání je velice snadné.

Mi LED Smart Bulb – Full Set Up with both Android and iOS [Smart Home]

Mi LED Smart Bulb - Full Set Up with both Android and iOS [Smart Home]

Cena: 350 Kč

Xiaomi 55W Wireless Charger

Xiaomi 55W Wireless Charger je bezdrátová nabíječka s výkonem až 55 W, ovšem musíte logicky vlastnit telefon, který takové nabíjení umožňuje, jinak se vám bude nabíjet pomaleji. Třeba Xiaomi Mi 10 je s pomocí této nabíječky nabité za pouhých 40 minut. Přímo v zařízení se nachází chladící ventilátor, který je ale tichý a neměl by vás rušit ani třeba při spánku. Je však potřeba dodat, že kabel ani adaptér nejsou součástí balení a aby nabíječka fungovala na maximální výkon, je třeba použít minimálně 65W adaptér.

Xiaomi Mi 10 Ultra Wireless Charging Speed Test with 55W Wireless Charger

Xiaomi Mi 10 Ultra Wireless Charging Speed Test with 55W Wireless Charger

Cena: 940 Kč

Nevybrali jste si? Zkuste mrknout na naše starší díly:

Jaké Xiaomi produkty máte doma vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)