5 tipů na zboží z Číny: Reproduktory a sluchátka v akci

tipy-z-ciny-421-aliexpress-slevy-sluchatka-reproduktory

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z obchodů na AliExpressu. V dnešním vydání jsme se po krátké době opět zaměřili na audio zařízení. Tentokrát jsou ve společném mixu zařazeny bezdrátové reproduktory a sluchátka, jejich společným jmenovatelem je aktuální sleva.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Bezdrátový reproduktor Tronsmart T2 Plus

Vizuálně velmi nenápadný, ale zvukově výrazný reproduktor již poměrně známé značky. V této variantě Plus má 2x 10W reproduktor, výdrž až 24 hodin a rozměry 175 x 69 x 53 mm. Připojuje se přes Bluetooth 5.0 a nabízí ochranu IPX7.

 Cena: 690 Kč

Bezdrátová sluchátka Lenovo Thinkplus TH10

Náhlavní sluchátka TH10 (Thinkplus je nová značka audio zařízení spadající pod Lenovo) mají 40mm měniče, standardní frekvenční rozsah 20 Hz až 20 kHz a výdrž 12 až 15 hodin při přehrávání hudby. K připojení se dá využít Bluetooth 5.0 (kodeky bohužel neznáme) a případně i AUX jack.

Cena: 520 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Bezdrátový reproduktor mifa A10+

Dnes už evergreen našich tipů z Číny, kde se objevuje již poněkolikáté. Díky osobní dobré zkušenosti i výtečnému hodnocení na AliExpressu si ale stále pozornost neustále zaslouží. V nejdůležitějších specifikacích je stejný jako výše uvedený Tronsmart, nicméně velkým lákadlem reproduktoru mifa A10+ jsou i různé kreativní vzhledy. Pěkná sleva se nyní týká vyobrazené verze Black-Graffiti.

Cena: 760 Kč

Bezdrátová sluchátka Anker Soundcore Space A40

Další již velmi dobře profláknutá značka, která má své produkty také v českých e-shopech. Platí to i pro sluchátka Anker Soundcore Space A40, která zde ale v tuto chvíli stojí o dost víc než je uvedená cena z „Alíku“. Tyto bezdrátové špunty nabídnou až 50h výdrž (s pouzdrem), bezdrátové nabíjení, Hi-Res audio s využitím kodeku LDAC a v neposlední řadě i aktivní potlačení hluku a transparency mód, které se dají upravit v mobilní aplikaci. Můžete počítat s krytím IPX4.

Cena: 2 100 Kč

Bezdrátová sluchátka UGREEN HiTune X6

I tato sluchátka najdete v nabídce tuzemských e-shopů, ale rovněž se aktuálně z hlediska peněz vyplatí (pokud vám to vyhovuje) je pořídit na AliExpressu. Specifikace zmiňují například až 26hodinovou výdrž, Bluetooth 5.1 (AAC, SBC), ANC až do hladiny -35 dB, ovládání gesty nebo krytí IPX5.

Cena: 850 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Reproduktor Lenovo K3 Pro 260 Kč
Držák mobilu na zeď 30
Bluetooth 5.3 USB adapter 200 Kč
Bezdrátový zvonek 260 Kč
Xiaomi světýlko s pohybovým senzorem 120 Kč
Držák tabletu do auta 270 Kč
Neonový LED pásek od 90 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

Kolik máte věcí od Baseus? Jste spokojení?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)