5 tipů na zboží z Číny: Mobilní příslušenství ESSAGER v akci

tipy-z-ciny-424-aliexpress-prislusenstvi-essager

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z čínských obchodů na AliExpressu. V minulém vydání jsme se věnovali nabíjecím adaptérům různých značek a dnes se zaměříme na jednu z nich. konkrétně ESSAGER, která stojí za celou řadou dalšího zajímavého příslušenství. Mrkli jsme se do záložky „sale“ a vybrali do hlavní pětice tipů některé kousky v akci.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

ESSAGER 15W bezdrátová nabíječka

Minimalistická, elegantní, rozumně výkonná, levná a v případě potřeby magnetem vybavená bezdrátová nabíječka, která vám může usnadnit nabíjení na pracovním či herním stole, případně třeba na nočním stolku. Kabel je za malý příplatek.

 Cena: 195 Kč

ESSAGER 8v1 USB HUB s M.2 SSD slotem

Šikovná „krabička“, která plní nejen úlohu klasického multifunkčního připojovacího HUBu (HDMI, 2x USB-C, 2x USB-A, SD/TF slot), ale rovněž může posloužit jako adaptér pro M.2 SSD disky s rozhraními SATA či NVMe.

Cena: 1 230 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

ESSAGER držák mobilu na kolo či motorku

Pomocník na cesty, který se spolehlivě a pevně montuje na šroub na páce brzdy. Dole má dva opěrné body a horní svorka, která se pohybuje na kovovém plátku se zoubky, má na boku manuální zámek. Ten se dá lehce zamknout či odemknout jednou rukou. Držák je stavěn pro telefony s úhlopříčkou od 4,6 do 6,7 palce.

Cena: 280 Kč

ESSAGER 140W GaN nabíječka

Ještě silnější model než v našem minulém výběru nabídne dostatek energie nejen pro nabíjení telefonu, ale také laptopu. Maximální výkon je k dispozici u dvou USB-C konektorů. V případě kompletního kombinovaného zapojení jsou výkony 60 W + 60 W + 18 W.

Cena: 1 460 Kč

ESSAGER tripod s automatickým otáčením za obličejem

Skvělé příslušenství pro video tvůrce, kteří natáčejí vlogy na mobilní telefon a uvítali by automatizovanou pomoc při záběrech při pohybu před objektivem. Tento stativ má zabudovanou kamerku, s jejíž pomocí se otáčí za obličejem sledované osoby.

Cena: 750 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
USB multimetr tester 270 Kč
Čistič displeje 50
Lokalizační přívěsek 245 Kč
Skládací stojánek na mobil či tablet 180 Kč
Stativ Nagnahz 275 Kč
Sada na čištění mobilu 50 Kč
Noční světlo na postel 100 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

Jakou máte zkušenost s příslušenstvím ESSAGER?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)