5 tipů na zboží z Číny: Nabíjecí příslušenství ve slevě

tipy-z-ciny-382-AliExpress-nabijeci-prislusenstvi-akce-sleva

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z čínských obchodů na tržišti AliExpress. Všimli jsme si tam, že je aktuálně ve slevě velká spousta mobilního příslušenství, tak jsme vybrali primárně pětici věcí, které souvisejí s nabíjením.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

KUULAA 20000mAh powerbanka se solárním panelem

Nejen kapacitně obří, ale také alternativní metodou nabíjení zajímavá powerbanka, která se hodí například na dlouhé výlety. Jen je škoda, že na svých USB nemá úplně výkonný výstup a musíte se spokojit s 10W hodnotou.

Cena: 620 Kč

UGREEN 30w GaN adaptér

Malinká nabíječka vybavená USB-C konektorem a nabíjecím výkonem 30 wattů je skvělá střední cesta mezi ultrarychlým nabíjením a běžným nízkým standardem u některých značek.

Cena: 570 Kč

Držák mobilu a bezdrátová nabíječka na motorku

Designově povedený a díky podpoře bezdrátového i kabelového nabíjení velmi praktický držák telefonu na řídítka motorky. Bezdrátové nabíjení na výkon 15 W, v případě kabelového je to 20 W.

Cena: 810 Kč

KUULAA mini powerbanka do USB-C

Druhým dnešním tipem s touto značkou je malá, ale stále 5000mAh powerbanka, která se připojuje rovnou ke spodnímu okraji telefonu. Má ukazatel procent a maximální výkon činí 20 wattů.

Cena: 640 Kč

Essager PD 100W USB-C kabel

Výkonné nabíjení se neobejde bez kabelu, který zvládne potřebnou nálož energie. S tímto od Essageru byste si snad měli vytvořit dostatečnou rezervu jak u mobilu, tak třeba i u notebooku.

Cena: 310 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Sada bezdrátových RGB světýlek 240 Kč
Uslion 2m 60W kabel 60 Kč
Bezdrátové světlo s pohybovým senzorem 240 Kč
Essager šestibodový držák do auta 150 Kč
Čistič na mobilní displej 60 Kč
Čistič na sluchátka 50 Kč
Flexibilní trojnožka s nástavci 90 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Jaké další produkty byste do těchto tipů zařadili?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)