5 tipů na zboží z Číny: Zajímavé hot slevy na AliExpressu

tipy-z-ciny-415-hot-sales-slevy-aliexpress

Vítejte u dalších tipů na zajímavé zboží z obchodů na AliExpressu. Tentokrát jsme hodili očko na sekci „hot sales“ a našli v ní zajímavé slevy na produkty, z nichž některé jsou oficiálně i na českém trhu. Ale za podstatně vyšší cenu. Tak se podívejte, co je v dnešní hlavní pětici…

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Reproduktor Anker Soundcore Motion Boom

Jestli hledáte cenově dostupný reproduktor, který se dá pohodlně nosit v ruce, ale současně nabídne co nejhlasitější a nejdynamičtější zvuk, je Anker Soundcore Motion Boom jednou ze skvělých variant. Už stál na AliExpressu i míň, ale i tohle je skvělá nabídka.

 Cena: 2 270 Kč

Kamera YI Dome Camera X

Základní interiérová kamerka oblíbené značky YI, která spadá do ekosystému Xiaomi. Nabízí 360° otáčení, Full HD obraz, detekci zvířat a osob, obousměrný přenos zvuku či noční režim. Prostě klasika v této kategorii, nicméně takto nízká cena není u tohoto modelu úplně běžná. Jen pozor: K dispozici už je jen varianta s US adaptérem, tak budete muset dokoupit evropský.

Cena: 790 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Grafický tablet s klávesnicí Huion KD200

Skvělý pomocník pro vizuální kreativce, kterým nestačí jen myš nebo touchpad. Grafický tablet, který má rovněž zabudovanou i základní klávesnici a dodává se i s perem, je v tuto chvíli o hodně levnější než v Česku, kde jej prodává hned několik e-shopů.

Cena: 2 780 Kč

Bezdrátová nabíječka Anker 3v1

Máte moderní mobil, sluchátka a třeba i hodinky s bezdrátovým nabíjením a chtěli byste jim tímto způsobem doplňovat energii bez toho, abyste museli kupovat tři nabíječky? Můžete sáhnout například po tomto 3v1 řešení. Panely pro telefon a sluchátka jsou univerzální pro různé značky, kroužek pro nabíjení hodinek je stavěný pro Apple Watch.

Cena: 950 Kč

Video zvonek eufy Security Battery Kit

Další kousek, který se prodává i u nás, ale na AliExpressu je momentálně o dost levnější. Značka eufy patří pod dnes již zmiňovaný Anker a tento model nabídne Full HD obraz, Wi-Fi připojení, detekci pohybu, samozřejmě oboustranné audio a dodatečnou sirénou do interiéru. Ale napojit se dá i na reproduktor. Napájen je tužkovou baterií, která by měla vydržet asi 120 dní.

Cena: 2 790 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Bezdrátová klávesnice 300 Kč
Externí USB čtečka karet 140
Obal na Xiaomi telefon s kapsou 100 Kč
Obaly na Samsung telefony 100 Kč
2m PD 100W USB-C kabel 90 Kč
Anker USB adaptér do 12V zásuvky 260 Kč
USB HUB 80 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

S jakým auto vysavačem máte dobré zkušenosti?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)