5 tipů na zboží z Číny: Foto a video příslušenství v akci

tipy-z-ciny-377-AliExpress-foto-video-prislusenstvi

Vítejte u dalších tipů na zajímavé zboží z obchodů na tržišti AliExpress. Dnešní vydání bude věnováno spíše amatérským fotografům a tvůrcům videí, kteří se poohlížejí po nějakém tom příslušenství. Následující pětice produktů je nejen zaručeně ku pomoci, ale momentálně navíc i v akci se slevou. Stojí tedy o něco méně než běžně.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu “Price includes VAT” neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Rozkládací teleskopický stativ ULANZI MT-54

Jeden z největších stativů od odzkoušené značky ULANZI. Nejvyšší možná výška je cca 61 centimetrů, nejnižší asi 14 cm. Kvůli své lehkosti a tenkosti je primárně určen pro dodatečné osvětlení, nicméně díky klasickému závitu na něj namontujete třeba svorku na telefon nebo rovnou i fotoaparát. Ale opatrně. Případně zvolte ještě pevnější model.

Cena: 1 100 Kč

Foto batoh Andoer

Příslušenství od jedné z dalších osvědčených čínských značek v oblasti foto vybavení. Vnitřní rozměry prostoru s upravitelnými přihrádkami činí 33 x 26,5 x 12,5 centimetru. Kromě polstrování nabídne tento batoh také odolnost proti vodě, takže se nemusíte bát jej hodit na záda i při dešti.

Cena: 400 Kč

Bezdrátové klopové mikrofony

Pomůcka hlavně pro ty, kteří rádi natáčejí mobilním telefonem a chtějí ve svých dílech vylepšit mluvené slovo. Můžete sáhnout po více variantách s jedním či dvěma mikrofony a přijímačem s různými konektory.

Cena: od 250 Kč

Kaleidoskopická čočka

Patříte mezi fotografy, kteří rádi neustále zkoušejí něco nového a vizuálně neokoukaného? Pak by vás mohla zaujmout tato čočka, která vytváří dojem kaleidoskopu s opakovanými odrazy. Jde o variantu s manuální ručkou, ale najdete případně i zpracování ve formě připínacího filtru.

Cena: 580 Kč

Blesk Andoer AD560 IV

Neodmyslitelná součást fotoaparátu pro mnoho scén a prostředí. Za opravdu příjemnou cenu nabízí dost slušné parametry. K dispozici je jak upínání na fotoaparát, tak i podložka pro umístění jinde v prostoru. Dosah bezdrátového spouštění skrze případný dálkový ovladač je až 100 metrů.

Cena: od 1 040 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Mini stativ na mobil 90 Kč
Stativová svorka na mobil 110 Kč
Hrudní držák na mobil 230 Kč
Popruh na zrcadlovku 150 Kč
UV filtry na objektiv od 70 Kč
Čelní držák na mobil 140 Kč
Neoprenový držák na zápěstí 120 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Doporučíte další foto příslušenství z AliExpressu?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)