TOPlist

5 tipů na zboží z Číny: Drátová sluchátka s jack konektorem

tipy-z-ciny-460-AliExpress drátová jack sluchátka

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z AliExpressu. Tentokrát jsme se na toto čínské online tržiště vydali, abychom tam našli něco, na co už se dnes v oblasti běžné spotřební elektroniky myslí méně a méně. Ale i tak existuje stále velká skupina lidí, která to vyhledává. Jak již prozradil nadpis, jde o drátová sluchátka s klasickým 3,5mm jack audio konektorem. Případně s redukcí na něj. Vybírali jsme rovněž ověřené značky.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

(Bez)drátová sluchátka QCY H3

Začneme sluchátky, která jsou stavěná jako bezdrátová, ale ve své výbavě mají jak jack konektor, tak i potřebný AUX kabel. Po zvukové stránce nabízejí například 43db ANC, frekvenční rozsah 20 – 20 000 Hz, až 60hodinovou výdrž, herní mód s nižší latencí a řadu pokročilých funkcí díky aplikaci. Jen pozor, některé nefungují právě při kabelovém připojení. Tato sluchátka mají přes 10 000 objednávek a 3 000 hodnocení s výsledkem 4,8 hvězdičky.

Cena: 990 Kč

Drátové špunty UGREEN

První „špuntová“ sluchátka v dnešních tipech. Délka kabelu je 115 cm a je na něm umístěn i mikrofon a ovládání. K dispozici je jak varianta s jack konektorem, tak i s USB-C, pokud by se vám hodila více.

Cena: 360 Kč

Drátová sluchátka Essager

Další špuntová sluchátka od prověřené čínské značky různé elektroniky. Tento model od Essageru rovněž seženete s jack či USB-C konektorem a na 1,2 m dlouhém kabelu rovněž nechybí mikrofon a ovládání. Oproti svému výše uvedenému konkurentovi má nicméně mnohem zajímavější design a zajímavě zpracovaný je i kabel v průhledné bužírce.

Cena: 200 Kč

(Bez)drátová sluchátka Lenovo Thinkplus TH10

Druhý náhlavní a cirkumaurální (náušníky obepnou celé ucho) model v dnešním výběru. I tato sluchátka jsou primárně bezdrátová, ale můžete je v případě potřeby připojit i přes jack kabel. Ten je v balení. Z hlediska zvuku mají tato Thinkplus (nová značka Lenovo sluchátek) klasický rozsah 20 Hz – 20 kHz, klasické ANC a k dispozici je dvanáctihodinová výdrž. Hodnocení je velmi podobné jako u konkurenta od QCY.

Cena: 420 Kč

Špunty JBL C100SI

To nejlevnější na konec. Základní špuntová sluchátka od JBL, která seženete i na našem trhu. Pokud na nich ale chcete pár desítek korun ošetřit, můžete si je objednat z AliExpressu. Na výběr je červená, černá a bílá varianta. Na kabelu nechybí mikrofon a ovládání, které dokonce dokáže aktivovat hlasového asistenta.

Cena: 125 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Přenosná Wi-Fi meteostanice 290 Kč
Bluetooth ovladač k TV s klávesnicí 230
Skládací polička na TV 110 Kč
Noční LED světýlko do dětského pokoje 220 Kč
Malý tripod Ulanzi MT-10 210 Kč
Baseus Bluetooth transmitter 220 Kč
Skládací kovový stojánek na tablet 260 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

Proč stále používáte drátová sluchátka?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)