TOPlist

5 tipů na zboží z Číny: Dekorativní osvětlení pro vaše auto

tipy-z-ciny-393-auto-osvetleni-aliexpress

Vítejte u dalších tipů na zajímavé zboží z obchodů na AliExpressu. Dnešní vydání je věnované majitelům automobilů, kteří by svého čtyřkolého parťáka rádi „vytunili“ nějakým tím poutavým dekorativním osvětlením. Takové úpravy nejsou po chuti úplně každému, ale pokud vás lákají, mrkněte do našeho výběru…

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

LED panely s vlastním nápisem na prahy

Hned vstup do vozidla může být doprovozeno zajímavým světelným efektem. Pokud byste chtěli osvětlením vybavit prahy, můžete si v tomto případě dokonce nechat vyrobit i vlastní nápis. LED panely umí svítit ve více barvách, jsou bezdrátové (občasné nabíjení přes USB) a mají senzor pro rozsvícení po otevření dveří.

Cena: 1 350 Kč

Neonové vlákno pro zvýraznění interiérových linií

Jednou z možností, jak efektně a efektivně rozsvítit vnitřek auta, je zvýraznit nejdůležitější linie v interiéru. K tomu můžete využít například toto neonové vlákno, které se zasouvá k jednotlivým lištám. Délka jednoho kusu je pět metrů a na výběr je ze spousty barev.

Cena: 190 Kč

Čtveřice LED panelů pro osvětlení pod nohami

V prostoru u koberečků a od kolen dolů si můžete přisvítit sestavou čtyř nalepovacích LED panelů s centrální ovládací jednotkou. Na výběr jsou verze se dvěma druhy napájení (USB a 12V zásuvka), dva druhy ovládání (běžný ovladač a aplikace) a několik variant dle počtu diod.

Cena: od 270 Kč

Proč nedoporučujeme například vnější neony nebo osvětlení ventilků?

Na vnější osvětlení vozidla velmi dbá zákon. Jediné povolené osvětlení je bílé, žluté a červené. Žluté pro blinkry, bílé pro couvání a červené pro brzdy. V případě použití zakázaného vnějšího osvětlení hrozí pokuta až 2 000 Kč.

USB světýlko na rozzáření stropu

Od podlahy se přemístíme přesně na opačný konec. Strop můžete zajímavým způsobem zvýraznit třeba touto jednoduchou lampičkou. Díky otáčení hlavy je u ní možné měnit strukturu promítané mřížky.

Cena: 90 Kč

Přenosné světlo (nejen) do kufru

Ani na zavazadlový prostor nemůžeme zapomenout. V něm nejde moc o efekt, ale hlavně o praktické přisvícení pro případ nakládání nebo vyhledávání věcí. Můžete vybírat mezi třemi velikostmi světla, které má tři hladiny jasu.

Cena: 260 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Univerzální USB kabel 3v1 105 Kč
Sada držáků na kabely 60
1,5m svinutý USB-C kabel 90 Kč
Endoskopická kamerka k mobilu 130 Kč
Trackovací přívěsek 45 Kč
Protiskluzový stojánek na mobil 80 Kč
2m USB 2.0 prodlužka 75 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Doporučíte další nabíjecí vychytávky do kanceláře?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)