5 tipů na zboží z Číny: Nabíjecí příslušenství do kanceláře

tipy-z-ciny-392-nabijeci-prislusenstvi-kancelar-aliexpress

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z obchodů na AliExpressu. V tomto vydání se zaměříme na příslušenství sloužící pro nabíjení či přenos dat v kanceláři. Ať už ve vaší osobní, nebo ve větší sdílené. Třeba by některou z vychytávek ocenili i kolegové…

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu “Price includes VAT” neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Zápustná bezdrátová Qi nabíječka

Svůj vlastní pracovní stůl či stůl ve společné zasedačce nebo open space prostoru můžete vybavit šikovnou bezdrátovou Qi nabíječkou, která se montuje hezky elegantně přímo do desky. K dispozici je nabíjecí výkon 20 W (QuickCharge 3.0).

Cena: 730 Kč

Zásuvkový rozbočovač se šesti USB

Jestli úplně nepotřebujete zapouštět konektory či nabíječky do desky a raději zvolíte kvantitu a také přenositelnost, může se vám hodit prodlužovačka se třemi zásuvkami a šesti klasickými USB 3.0 porty, které zvládají proud 3,1A. Případně je v nabídce i jiná kombinace s USB-C.

Cena: 370 Kč

Upínací USB HUB Orico

Něco mezi volným a připevněným příslušenstvím představuje USB HUB, který můžete díky závitu upevnit na hranu stolu či monitoru. Šikovný pomocník od osvědčené značky Orico má čtyři USB 3.0 konektory a také dodatečný port pro připojení zdroje energie, pokud byste připojovali náročnější zařízení. K dispozici je i verze se čtečkou SD karet.

Cena: od 450 Kč

Duální 2x 20W bezdrátová nabíječka

Jedno místo pro bezdrátové nabíjení nestačí? A dvě už by mohla? Tento elegantní šedý kousek nabízí v dražší variantě výkon 2x 20 wattů, případně můžete sáhnout po trochu levnější verzi s 2x 15W plotnami.

Cena: 365 Kč

Držák na sluchátka s USB HUBem

Jestliže by se vám na stole hodil současně jak USB HUB, tak i držák na náhlavní sluchátka, nepřehlédněte tento šikovný výmysl. Dá se připnout ke hraně stolu a máte jednou ranou zaplácnuté dvě mouchy. Na horní straně je 1x USB 3.0 a 3x USB 2.0. Vybírat můžete ze dvou barev.

Cena: 380 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Bluetooth čelenka na spaní 130 Kč
Polička na TV či monitor 110 Kč
Svítící stolní hodiny 280 Kč
Selfie tyč s gimbalem 260 Kč
66W nabíjecí kabel 3v1 130 Kč
Redukce USB – SATA 130 Kč
Fluorescenční hodiny 100 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Doporučíte další nabíjecí vychytávky do kanceláře?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)