Tipy na Xiaomi produkty: žhavé novinky z Číny

tipy xiaomi produkty xiaomi 13 watch s2

Stejně jako každou neděli se i dnes mrkneme na zajímavé Xiaomi produkty. Tentokrát se můžete těšit na vlnu novinek, která dorazila už i na Aliexpress. Pokud jste přesně před týdnem sledovali tiskovou konferenci, budete možná až překvapení, kolik novinek se na tento e-shop dostalo za poměrně krátkou dobu.

Xiaomi Watch S2

Xiaomi Watch S2 jsou nejnovější hodinky od této firmy, které se mohou pochlubit několika novinkami. Už jsme vás o nich informovali v jednom z předchozích článků. Nutno však dodat, že si za ně tučně připlatíte a počkali bychom, než se objeví na našem trhu.

Cena: 4 800 Kč

Xiaomi Mijia Humidifier Pro Plus

Xiaomi Mijia Humidifier Pro Plus je nový zvlhčovač vzduchu, který se může pochlubit senzory pro automatické nastavení zvlhčování, ale třeba také OLED panelem, který zobrazuje vlhkost a kapacitu nádrže. Disponuje rovněž režimem spánku, který vás nebude večer rušit.

xiaomi mijia pure smart humidifer pro plus edition

Cena: 7 000 Kč

Xiaomi Smart Door Lock E10

Xiaomi Smart Door Lock E10 je dosud nejlevnější zámek od čínské firmy. Můžete jej odemykat několika způsoby. Nechybí otisk prstu, zadat ale můžete i heslo, přiložit mobilní telefon skrz NFC, hodinky, či náramek od Xiaomi, nebo použít Bluetooth zařízení.

Xiaomi smart door lock E10

Xiaomi smart door lock E10

Cena: 5 700 Kč

Xiaomi Buds 4

Xiaomi Buds 4 jsou nejnovější sluchátka od Xiaomi. Pyšní se duálním dynamickým měničem, certifikací Hi-Res Audio i podporou kodeků LHDC 5.0. Nechybí samozřejmě ani dotyková gesta nebo certifikace IP54.

Xiaomi Buds 4 Offical Teaser

Xiaomi Buds 4 Offical Teaser

Cena: 3 300 Kč

Xiaomi 13

Xiaomi 13 je na trhu přesně týden a už se nabízí na Aliexpressu. Pokud se o něm chcete dozvědět více informací, rozhodně mrkněte na náš souhrnný článek. Pokud jej tedy nutně musíte mít už teď, můžete si jej objednat. Doporučujeme ale ještě chvíli počkat, jelikož se téměř jistě objeví i u nás, samozřejmě s globální ROM.

Xiaomi 13 Mint color unboxing!

Xiaomi 13 Mint color unboxing!

Cena: 19 700 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)