Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: vysavač, RGB žárovka i vlajkový mobil

xiaomi produkty 12s ultra roborock rgb žárovky

Stejně jako každou neděli se i dnes můžete těšit na naše tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Tentokrát se mrkneme na robotický vysavač, ale také RGB žárovku, Aqara panel pro ovládání chytré domácnosti, nebo třeba Xiaomi 12S Ultra, které jsme pro vás mimochodem nedávno testovali.

Roborock S7

Vysavače Roborock patří k těm vůbec nejlepším na trhu. Přibližně před dvěma lety jsme měli na delší testování model Roborock S5 Max a nemohli jsme si jej vynachválit. Novější verze navíc dokáže rozpoznat koberce, takže zvedne mop a vy je nebudete mít zbytečně mokré. Potěší také samočinné vyprazdňování nebo vylepšené mopování díky funkci Sonic Mopping.

Roborock S7 Robot Vacuum Real World Review

Roborock S7 Robot Vacuum Real World Review

Cena: 11 800 Kč

Yeelight Colorful Smart LED Bulb

Yeelight Colorful Smart LED Bulb je bodová žárovka, kterou lze propojit nejen s asistenty Google či Amazon Alexa, ale třeba také s aplikací Samsung SmartThings, což není běžné. Má navíc RGB, takže si můžete domov rozzářit jakoukoliv barvou.

Yeelight Smart LED Bulb W1 GU10 Multicolor (Unbox-Install-Review-Demo)

Yeelight Smart LED Bulb W1 GU10 Multicolor (Unbox-Install-Review-Demo)

Cena: 400 Kč

Aqara Smart Scene Panel Switch S1 Zigbee

Aqara Smart Scene Panel Switch S1 Zigbee je panel, který si umístíte na stěnu a můžete pomocí něj ovládat svou chytrou domácnost v případě, že máte mobil zrovna třeba na nabíječce nebo jste si jej někde zapomněli.

Aqara Smart Scene Panel Switch S1

Aqara Smart Scene Panel Switch S1

Cena: 3 400 Kč

Aqara Door Window Sensor Zigbee

Aqara Door Window Sensor Zigbee je jednoduchý senzor, který dokáže detekovat otevření/zavření okna či dveří a následně vám odeslat notifikaci do telefonu. Samozřejmě si ale můžete nastavit různé automatizace.

How to install the Aqara Door and Window Sensor with Mi Home and Apple Home

How to install the Aqara Door and Window Sensor with Mi Home and Apple Home

Cena: 370 Kč

Xiaomi 12S Ultra

Xiaomi 12S Ultra jsme měli před nějakým časem v redakci na otestování a postavili jsme jej vedle Galaxy S22 Ultra. Vzhledem k tomu, že se u nás oficiálně neprodává musíte počítat s čínskou ROM, každopádně cena není na poměry vlajkových lodí nikterak přestřelená i přes fakt, že jde o dovoz.

Cena: 30 600 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)