Tipy na Xiaomi produkty: Buds 4 Pro a Watch S1 Pro

xiaomi produkty buds 4 pro watch s1 pro

Stejně jako každou neděli se i dnes můžete těšit na naše tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Tentokrát se mrkneme na dvě novinky, které čínská firma představila teprve před několika dny. První z nich jsou prémiová sluchátka, druhou pak vylepšená verze hodinek Xiaomi Watch S1.

Xiaomi Buds 4 Pro

Xiaomi Buds 4 Pro jsou nejlepší, ale zároveň také nejdražší TWS sluchátka, které kdy čínská firma vyrobila. Mají dynamické potlačení hluku, solidní výdrž baterie a samozřejmě také špičkové zpracování. Momentálně konkurují těm nejlepším sluchátkům na trhu jako třeba Huawei FreeBuds Pro 2 nebo Samsung Galaxy Buds 2 Pro.

Xiaomi Buds 4 Pro Official Promotional Video

Xiaomi Buds 4 Pro Official Promotional Video

Cena: 5 000 Kč

Xiaomi Watch S1 Pro

Hodinky Xiaomi Watch S1 Pro byly představeny právě vedle výše zmíněných sluchátek. Oproti standardní verzi nabízí třeba otočnou korunku nebo o něco větší displej. Nutno však podotknout, že jde o čínskou verzi, takže vám nemusí vše fungovat správně.

Xiaomi Watch S1 Pro Official Promotional Video

Xiaomi Watch S1 Pro Official Promotional Video

Cena: 7 500 Kč

Xiaomi Smart Ultrasonic Cleaning Machine

Xiaomi Smart Ultrasonic Cleaning Machine je ultrasonická čistička, která vám dokáže vyčistit třeba brýle, příbor, ale třeba také bižuterii.

Xiaomi EraClean ultrasonic cleaning machine | unboxing | cleaning test

Xiaomi EraClean ultrasonic cleaning machine | unboxing | cleaning test

Cena: 300 Kč

Xiaomi Redmibook Pro 14

Xiaomi Redmibook Pro 14 2021 je poměrně levný notebook s celohliníkovým tělem a procesorem Intel Core i5-11300H. Počítat můžete také se 14palcvovým displejem s poměrem stran 16:10 a rozlišením 2560 x 1600 pixelů.

Xiaomi RedmiBook Pro 14 Unboxing & Review (New 2021 Model)

Xiaomi RedmiBook Pro 14 Unboxing & Review (New 2021 Model)

Cena: 24 000 Kč

Xiaomi Redmi Airdots 2

Xiaomi Redmi Airdots 2 jsou základní bezdrátová sluchátka s mikrofony. Jejich hlavní výhoda tkví samozřejmě v ceně. Pokud se tedy bojíte, že by vaše dítě ztratilo dražší sluchátka, u těchto vás to nebude tolik mrzet.

Watch This Before You Buy The Redmi Airdots 2! Unboxing & Review!

Watch This Before You Buy The Redmi Airdots 2! Unboxing & Review!

Cena: 150 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)