Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: levná powerbanka i bezdrátová sluchátka

tipy na xiaomi produkty

Stejně jako každou neděli se i dnes můžete těšit na naše tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Tentokrát se mrkneme třeba na dveřní senzor, ale třeba také levnou powerbanku, teploměr nebo sluchátka s ANC.

Xiaomi Mijia Smart Door & Window Sensor

Chcete si udělat levně chytré dveře či okno? Pak můžete sáhnout po Xiaomi Mijia Smart Door & Window Sensor. Lze jej snadno propojit s aplikací Xiaomi Mijia a vytvářet nejrůznější scénáře vaší chytré domácnosti.

Xiaomi Mijia Door Window Sensor 2 (Unbox/Setup/Demo)

Xiaomi Mijia Door Window Sensor 2 (Unbox/Setup/Demo)

Cena: 230 Kč

Xiaomi Mijia Clock Timing Temperature Display

Xiaomi Mijia Clock Timing Temperature Display si můžete dát třeba na noční stolek. Díky teplejším barvám světla nebije tolik do očí, jas si můžete přizpůsobit a kromě toho umí zobrazit také hodiny či nastavit budík.

Cena: 560 Kč

Xiaomi Air 2 Pro

Xiaomi Air 2 Pro jsou levná bezdrátová sluchátka s ANC, které dokáže snížit okolní hluk až o 35 dB. Pochlubit se mohou také kodeky aptX Adaptive a na jedno nabití vydrží až 5 hodin se zapnutým ANC.

XIAOMI Air 2 Pro ANC earbuds Review: A typical Xiaomi product

XIAOMI Air 2 Pro ANC earbuds Review: A typical Xiaomi product

Cena: 890 Kč

Xiaomi Mi Powerbank 2 10 000 mAh

Sháníte levnou powerbanku? Pak vás může oslovit Xiaomi Mi Powerbank 2 10 000 mAh s podporou 18W nabíjení. Nevýhodou může být absence USB-C, jelikož jde o starší, ale stále povedený produkt.

Mi Power Bank 2 10000 mAh Unboxing and Review

Mi Power Bank 2 10000 mAh Unboxing and Review

Cena: 350 Kč

Xiaomi Mijia LED Digital Fever

Digitální teploměr se může v dnešní době hodit a Xiaomi Mijia LED Digital Fever funguje už na vzdálenost 5 centimetrů, takže se nemusíte ani dotýkat kůže.

Cena: 230 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)