Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: masážní polštář a stropní LED světlo

tipy na xiaomi produkty

Stejně jako každou neděli můžete i dnes počítat s našimi tipy na Xiaomi produkty. Tentokrát jsme pro vás vybrali přenosný mixér na přípravu džusů, což se v těchto měsících může hodit, ale třeba také stropní LED svítidlo nebo chytrý masážní polštář.

Xiaomi Youpin Deerma NU90 Juicer Rechargeable

Xiaomi Youpin Deerma NU90 Juicer je mixér vhodný na přípravu domácích džusů či smoothies. Má velikost 300 ml a dokáže navíc nápoj uvnitř uchovat chladný po dobu šesti hodin.

Deerma Wireless Juicer NU90

Deerma Wireless Juicer NU90

Cena: 910 Kč

Xiaomi Rosou Constant Temperature Coaster

Xiaomi Rosou Constant Temperature Coaster je podložka, která dokáže zahřívat váš čaj, kávu či jakýkoliv jiný teplý nápoj na teplotu až 55 stupňů.

Xiaomi Rosou 55℃ Auto Thermostatic Coaster Cup Heater Waterp

Xiaomi Rosou 55℃ Auto Thermostatic Coaster Cup Heater Waterp

Cena: 420 Kč

Youpin Repor Smart Neck Massage Pillow

Youpin Repor Smart Neck Massage Pillow je chytrý masážní polštář, který se navíc dokáže rozpálit až na 50 stupňů, takže se hodí i v chladnějších obdobích, kdy se chcete rychle zahřát.

Xiaomi DUO Pod Report Smart Neck Pillow

Xiaomi DUO Pod Report Smart Neck Pillow

Cena: 1500 Kč

Youpin Smart Knee Massager

Trápí vás potíže s kolenem? Pak můžete vyzkoušet Youpin Smart Knee Massager, který by vám teoreticky mohl pomoct. Můžete si vybrat z jemné masáže, standardní a intenzivní.

KNEE MASSAGER Wireless Relaxing Heater Massage AliExpress

KNEE MASSAGER Wireless Relaxing Heater Massage AliExpress

Cena: 2000 Kč

Xiaomi mi Yeelight Ceiling Light

Xiaomi mi Yeelight Ceiling Light je velké stropní LED svítidlo, které můžete pochopitelně propojit s mobilní aplikací, ale také třeba s Apple HomeKit. V těchto letních měsících vás potěší také fakt, že má záslepky proti hmyzu, takže se vám dovnitř nedostanou mušky.

Mi Smart LED Ceiling Light 450 – Super Bright!

Mi Smart LED Ceiling Light 450 - Super Bright!

Cena: 2200 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)