Tipy na levné Xiaomi produkty: zajímavé slevy na Aliexpressu

tipy na xiaomi produkty

Stejně jako každou neděli se můžete i dnes těšit na naše tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Tentokrát se mrkneme na levný kancelářský monitor, chytrý zvonek s kamerou či novou Zigbee žárovkou Aqara.

Xiaomi IPS LED Monitor

Xiaomi IPS LED Monitor 23.8 je nástupcem populárního modelu 1A, který se chlubí tenčími rámečky. Stále jde o základní monitor s Full HD rozlišením a 60Hz obnovovací frekvencí, který vám ale na kancelářskou práci bohatě postačí.

Xiaomi Mi Monitor 1A Review: The Best Budget Monitor?

Xiaomi Mi Monitor 1A Review: The Best Budget Monitor?

Cena: 3 700 Kč

Xiaomi Video Intercom Smart Cat-eye 1S

Xiaomi Video Intercom Smart Cat-eye 1S je chytrý videozvonek, který můžete spárovat s mobilní aplikací. Dodává se ale také s vnitřním displejem, na kterém vidíte, kdo na vás zvoní. To je výhoda oproti námi testovanému Aqara Smart Doorbell G4. Ten se ale pyšní jinými výhodami a navíc je přislíbena podpora pro Matter.

Xiaomi Smart Cat Eye 1S Video Doorbell

Xiaomi Smart Cat Eye 1S Video Doorbell

Cena: 3 200 Kč

Aqara Smart LED Bulb T1

Chytrá žárovka Aqara Smart LED Bulb T1 je postavena na technologii Zigbee 3.0, takže pro její chod budete potřebovat nějakou centrální bránu. Disponuje paticí E27 a po instalaci můžete dálkově světlo nejen zapínat/vypínat, ale také regulovat jeho jas a teplotu barev.

LED Bulb T1 Tunable Bulbs E27, support apple home and matter

LED Bulb T1 Tunable Bulbs E27, support apple home and matter

Cena: 440 Kč

Xiaomi Mijia Portable Juicer Mixer

Xiaomi Mijia Portable Juicer Mixer je praktický pomocník pro všechny milovníky smoothies a koktejlů. Na jedno nabití vám udělá až 12 porcí, nože jsou tvořeny z nerezové oceli a dokáže vyprodukovat výkon až 18 000 otáček za minutu.

Mijia Portable Juicer

Mijia Portable Juicer

Cena: 670 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)