Tipy na levné vánoční dárky Xiaomi: kamera, hrnec i lampička

xiaomi produkty vánoční dárky

Pomalu se začínají blížit Vánoce a pro ty, kteří si nestihli objednat zboží z Číny, (pokud jste tedy sledovali naše předešlé díly seriálu) jsme si připravili tipy na Xiaomi produkty, které jsou na skladě v České republice. Je tedy větší pravděpodobnost, že vám věc do 24. prosince dorazí, ačkoliv s úplnou jistotou vám to slíbit nemůžeme. Vybrali jsme praktický hrnec, LED lampičku k počítači, odstraňovač žmolků nebo kameru.

Xiaomi Mijia Smart Electric Pressure Cooker 2.5L

Xiaomi Mijia Smart Electric Pressure Cooker se může pochlubit objemem 2,5 litru (prodávají se ale i větší varianty) a kromě klasického ovládání jej lze používat také pomocí aplikace Mijia, která kromě jiného nabízí několik stovek zajímavých receptů.

Xiaomi Mijia Smart Electric Pressure Cooker

Xiaomi Mijia Smart Electric Pressure Cooker

Cena: 2 000 Kč

Xiaomi MIJIA Table Lamp LED

Lampička na pracovní stůl se hodí vždycky. Tahle Xiaomi MIJIA Table Lamp LED se může pochlubit třemi různými režimy a potěší rovněž dotykové ovládací tlačítko. Lampičku si můžete navíc nastavit díky kloubu dle libosti.

Xiaomi Mijia Smart Table Lamp Review – MJTD01YL

Xiaomi Mijia Smart Table Lamp Review - MJTD01YL

Cena: 810 Kč

Xiaomi MI Electric Clothes Lint Removers

Xiaomi Mijia Lint Remover je praktický odstraňovač žmolků který má na svém konci pět čepelí. Můžete jej používat až hodinu a půl v kuse a nechybí ani podpora rychlého nabíjení. Cena se liší podle toho, kolik zakoupíte náhradních hlavic.

THE BEST XIAOMI GADGET FOR 2020 LINT REMOVER

THE BEST XIAOMI GADGET FOR 2020 LINT REMOVER

Cena: 540 Kč

Xiaomi Mijia Smart Outdoor Camera HD 1080P Wireless

Xiaomi Mijia Smart Outdoor Camera HD 1080P je kompaktní venkovní kamera, která je samozřejmě odolná díky certifikaci IP65 a nabízí až 90denní výdrž baterie. Umí detektovat podezřelé aktivity, které se vám okamžitě promítnou formou notifikace do vašeho mobilu. Funguje jak s Androidem, tak s iOS a funguje prostřednictvím Wi-Fi.

Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p Review

Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p Review

Cena: 2 000 Kč

Nevybrali jste si? Mrkněte na naše starší díly seriálu Tipy na zajímavé Xiaomi produkty:

Jaké Xiaomi produkty používáte doma vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)