Tipy na levné vánoční dárky Xiaomi: powerbanka, vysavač i router

xiaomi vánoční dárky tipy vysavač router váha

Už třetí týden vás zásobujeme našimi tipy na zajímavé vánoční dárky Xiaomi. Blíží se ovšem konec listopadu, takže pokud chcete něco objednat z Číny, měli byste tak učinit co nejdříve. Ani teď však není zaručené, že vám zboží do Vánoc přijde, takže se v tomto díle budeme soustředit na produkty, které jsou na skladě v Česku. U nich zatím lze s jistotou říct, že vám do 24. prosince přijdou.

Xiaomi Mijia Body Fat Composition Scale 2

Xiaomi Mijia Body Fat Composition Scale 2 je digitální váha, která dokáže díky čipu BIA rozpoznat procento vašeho tělesného tuku. Nachází se zde také LED displej, který zobrazuje vše potřebné a kromě jiného si zde můžete cvičit také váš balanc tím, že budete stát na jedné noze.

Cena: 650 Kč

2021 Xiaomi mijia handheld vacuum cleaner

Tyčový vysavač Xioami Mijia Handheld Vacuum Cleaner může být ideální dárek k Vánocům pro všechny, kteří si na ten současný stěžují. Baterie vydrží až 45 minut, což je dostatečná doba na vysátí všech potřebných míst (ostatně my, muži máme vysátý za 3 minuty celý byt, že?). Potěší také nízká váha 1,2 kg, díky čemuž je manipulace velice snadná a nijak náročná.

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light Unboxing & Hands-on: An all-round package

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light Unboxing & Hands-on: An all-round package

Cena: 2 100 Kč

Xiaomi Redmi AX6 Router

Pokud pravidelně sledujete náš web, tušíte že jsme s Xiaomi routery velice spokojení. Zajímavou volbou může být i Xiaomi Redmi AX6 Router, kterému nechybí funkce jako Wi-Fi 6 či podpora dvou pásem (2,4 a 5 GHz). Routery od čínské firmy jsou velice snadno ovladatelné, pravidelně na ně chodí aktualizace firmware a rozhodně vás nezklame ani kvalita zpracování.

Redmi AX6 Review – Setup and WiFi 6 speed tests

Redmi AX6 Review - Setup and WiFi 6 speed tests

Cena: 2 100 Kč

Xiaomi 45W Dual USB Power Bank 3 20000 mAh

Powerbanky od Xiaomi patří k těm nejoblíbenějším na trhu. Důvod je prostý. Nabízejí skvělý poměr mezi cenou a výkonem. Tato Xiaomi Dual USB Power Bank 3 nabízí kapacitu hned 20 000 mAh a telefony či jiná zařízení lze dobíjet rychlostí až 45 W, pokud to dané zařízení podporuje. Nechybí dva USB-A a jeden USB-C konektor, takže nabijete prakticky cokoliv.

Best 20,000 mAh Power Bank? Mi Power Bank 3 Pro Test & Review

Best 20,000 mAh Power Bank? Mi Power Bank 3 Pro Test & Review

Cena: 1 100 Kč

Nevybrali jste si? Mrkněte na naše starší díly:

Jaké Xiaomi produkty používáte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)