TOPlist

Tipy na levné vánoční dárky Xiaomi: elektrický kartáček nebo herní router

vánoční dárky levné xiaomi

Minulý týden jsme vám přinesli první díly našeho seriálu tipy na levné vánoční dárky Xiaomi a nyní se mrkneme na další produkty. Pokud je však chcete stihnout zabalit pod stromeček, je nejvyšší čas je objednat. V dalších tipech se totiž podíváme pouze po těch gadgetech, které lze objednat z evropských skladů.

Xiaomi držák do auta s bezdrátovým nabíjením

Tento držák do auta mi Mi 20W Wireless Car Charger jsme pro vás před nějakým časem recenzovali. Jde o skvělý držák a bezdrátovou nabíječku v jednom, která navíc zvládá výkon až 20 W, což je poměrně slušná hodnota. Telefon se však dokáže na přímém slunci skrz přední sklo pěkně zahřát, ovšem i na to čínský gigant myslel a telefon se dokáže jak aktivně, tak i pasivně chladit, což je další nesporná výhoda.

Cena: 890 Kč

Xiaomi chytrý polštář

Xiaomi už dávno není firmou, která by se pouštěla pouze do elektroniky. Pokud si do Aliexpressu zadáte výraz „xiaomi pillow“, vyskočí na vás hned několik chytrých polštářů. Nás konkrétně oslovil Youpin Neck Pillow, který jsme do tipů už jednou dávali. Polštář lze propojit s mobilní aplikací a nechybí funkce jako masáž, vyhřívání nebo třeba vestavěné reproduktory, které vysílají zvuk do spánkové kosti. Samozřejmostí je rovněž monitorování spánku, což se vám následně ukáže právě v aplikaci.

Cena: 3 900 Kč

XIAOMI MIJIA Sonic Electric Toothbrush

XIAOMI MIJIA Sonic Electric Toothbrush jsme tu také už jednou měli. Jde o (na poměry elektrických kartáčků) velmi levný produkt, který však nabízí výkon až 16 500 otáček za minutu. Na výběr máte ze dvou různých režimů čištění, což se může hodit a samozřejmostí je rovněž IPX7 certifikace. Tento produkt je vhodný pro jedince, kteří s elektrickými kartáčky začínají, pokud byste chtěli něco lepšího, co můžete navíc propojit s chytrou aplikací, můžete mrknout třeba po Oclean X Pro, který jsme pro vás recenzovali.

Xiaomi Mijia T100 Sonic Electric Toothbrush | Unboxing, Review

Xiaomi Mijia T100 Sonic Electric Toothbrush | Unboxing, Review

Cena: 240 Kč

Xiaomi AX1800 Wireless Router

S routery od Xiaomi máme samé pozitivní zkušenosti. Sami doma používáme model Xiaomi Mi AIoT Router AC2350 a nemůžeme si jej vynachválit. Vše od jednoduché správy až po aktualizaci firmware funguje perfektně a Xiaomi AX1800 Wireless Router je určený nejen pro hráče. Samozřejmostí je podpora Wi-Fi 6 či dvou pásem, potěší čip od Qualcommu nebo režim Game Acceleration.

Xiaomi AX1800 Wi-Fi 6 Router – REVIEW, Unboxing, Speed Test

Xiaomi AX1800 Wi-Fi 6 Router - REVIEW, Unboxing, Speed Test

Cena: 1 700 Kč

Nevybrali jste si? Mrkněte na naše starší díly:

Jaké Xiaomi produkty jste si vybrali?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)