TOPlist

Tipy na Xiaomi produkty: Xiaomi 12, levný batůžek a kvalitní sluchátka

xiaomi produkty xiaomi 12 sluchátka batoh

Stejně jako každou neděli můžete i tuto počítat s našimi tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Fanoušky jistě potěší fakt, že si mohou objednat telefony z řady Xiaomi 12. Nechybí ale ani kvalitní bezdrátová sluchátka, malý batůžek nebo odolný Bluetooth reproduktor. Pro vybranou skupinu uživatelů může být zajímavou koupí rychlá bezdrátová nabíječka.

Xiaomi 12

Vlajková řada Xiaomi 12 byla konečně oficiálně odhalena na globálním trhu a přestože se u nás ještě oficiálně neprodává, máte možnost si telefony z Aliexpressu zakoupit už teď. Ztratíte sice rok záruky, ale pokud jste nedočkaví, vzhůru do toho!

Xiaomi 12 review

Xiaomi 12 review

Cena: 19 700 Kč

Xiaomi Buds 3

Xiaomi Buds 3 již mají svého nástupce v podobě Xiaomi Buds 3T, které nabízí hned několik vylepšení. Jestliže se ale rozhodnete ušetřit pár stovek, rozhodně s nimi neuděláte krok vedle.

 

Cena: 2 100 Kč

Xiaomi Outdoor Bluetooth Speaker

Sháníte odolný reproduktor s certifikací IP55? Pak by vás mohl zaujmout Xiaomi Outdoor Bluetooth Speaker, který nabízí nejen slušný zvuk, ale právě již zmíněnou zvýšenou odolnost.

Xiaomi – Outdoor Speaker; Is it any good?? Full Review [Xiaomify]

Xiaomi - Outdoor Speaker;  Is it any good??  Full Review [Xiaomify]

Cena: 1 200 Kč

Original Xiaomi Backpack

Tento batoh jsme už jednou v tipech měli, ale na Aliexpressu se nově objevila také menší desetilitrová varianta, která stojí necelé dvě stovky. Pokud tedy někam jedete na celodenní výlet a nechcete se tahat s velkým batohem, může jít o zajímavou koupi. K dispozici je v několika barevných variantách

Xiaomi Backpack! – GearBest

Xiaomi Backpack! - GearBest

Cena: 200 Kč

Xiaomi Wireless Charger 80W

Bezdrátová nabíječka Xiaomi Wireless Charger 80W zlevnila a nyní vychází na přijatelných 1 400 Kč. K jejímu plnohodnotnému využití budete samozřejmě potřebovat telefon, který podporuje rychlé bezdrátové nabíjení.

Xiaomi 80W wireless charger test (with Mi 11 Ultra)

Xiaomi 80W wireless charger test (with Mi 11 Ultra)

Cena: 1 400 Kč

Nevybrali jste si? Mrkněte na naše starší díly:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)