Tipy na Xiaomi produkty: dvě vychytávky pro autíčkáře

xiaomi produkty vysavač leštička

Dnešní díl našeho pravidelného seriálu Tipy na Xiaomi produkty nabízí hned několik zajímavých vychytávek. Autíčkáři by mohli ocenit bezdrátovou leštičku nebo kapesní vysavač. Pro ostatní je zde zajímavá lampička s budíkem nebo noční světlo s pohybovým senzorem.

Xiaomi Table Lamp Clock Desk Lamp

Xiaomi Table Lamp Clock Desk Lamp je kombinací mezi budíkem a klasické stolní lampičky. Časovač lze nastavovat na 15, 30 a 60 minut. Lze to používat například při práci, ať máte přehled, jak dlouho jste zrovna pracovali. Můžete si upravovat také tóny, od studené až do teplé žluté. Lampička má v sobě zabudovanou 2000mAh baterii, díky které vydrží až 20 hodin.

Cena: 360 Kč

Xiaomi Pet Hair Remover

Pokud doma máte chlupaté mazlíčky, možná oceníte Xiaomi Pet Hair Remover, který odchlupí váš gauč, postel, oblečení nebo cokoliv dalšího.

Cena: 135 Kč

Xiaomi Yeelight Remote Rechargeable LED Light

Znáte noční procházky na záchod? Díky tomuto světélku nebudete muset hledat vypínač. Xiaomi Yeelight Remote Rechargeable LED Light je noční světlo, které má v sobě zabudovaný senzor a rozsvítí se kdykoliv si to nastavíte v aplikaci Mi Home.

Cena: 345 Kč

Xiaomi Wireless Handheld Vacuum Cleaner

Xiaomi Wireless Handheld Vacuum Cleaner je malý kapesní vysavač, který se hodí třeba do auta. Když vám tam ratolest rozsype oříšky, vezmete jej do ruky a za pár sekund je po problému.

XIAOMI MI Wireless Handheld Vacuum Cleaner

XIAOMI MI Wireless Handheld Vacuum Cleaner

Cena: 1600 Kč

Xiaomi YOUPIN Baseus Wireless Polisher

Xiaomi YOUPIN Baseus Wireless Polisher je bezdrátová leštička, kterou ocení zejména autíčkáři a lak jejich auta. Vydrží více než 45 minut a nabíjí se 4-5 hodin. Pokud ale s leštěním nemáte žádné zkušenosti, mrkněte nejprve na nějaká videa, případně práci přenechejte někomu zkušenějšímu.

Youpin Baseus Car Polishing Machine Electric Wireless Polisher 3800rpm Adjustable Speed.

Youpin Baseus Car Polishing Machine Electric Wireless Polisher 3800rpm Adjustable Speed.

Cena: 1800 Kč

Komerční odkazy

Některé odkazy k nákupu mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy malou částkou podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na naše starší díly:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)