TOPlist

Tipy na Xiaomi produkty: parádní levný Bluetooth reproduktor a powerbanka

tipy na xiaomi produkty

Je neděle, takže se tradičně můžete těšit na naše tipy na Xiaomi produkty. Tentokrát se do výběru vešel levný nabíjecí adaptér, zajímavá 20 000mAh powerbanka nebo třeba parádní dřevěný Bluetooth reproduktor, který umí zároveň také dobít váš mobil. Pokud hledáte něco na psaní, možná vás zaujmou levná inkoustová pera za přibližně 80 korun.

Xiaomi Fast Charge Charger 27W EU

Pokud hledáte nějaký levný nabíjecí adaptér pro svůj Xiaomi telefon, můžete se mrknout na Xiaomi Fast Charge Charger 27W, který vychází bez kabelu na něco málo přes dvě stovky. Podporuje i starší modely jako třeba Xiaomi Mi 9T či Redmi Note 7. Samozřejmě ale záleží na tom, jak rychlé nabíjení konkrétní model nabízí.

Xiaomi MiA2 27W fast chargingTest

Xiaomi MiA2 27W fast chargingTest

Cena: 220 Kč

Xiaomi Mi Gel Ink Pen

Xiaomi Mi Gel Ink Pen jsou levná inkoustová pera. Pokud zvolíte verzi se dvěma, vyjde vás sada na 80 korun. Doporučujeme ale rovnou vzít verzi s pěti kusy, která vychází na nějakých 130 korun.

Xiaomi Mijia Mi Rollerball Pen Review – Cool Pen, Weird Refill

Xiaomi Mijia Mi Rollerball Pen Review - Cool Pen, Weird Refill

Cena: 80 Kč

Xiaomi Powerbank 20000mAh 18W

Hledáte-li levnou powerbanku, mrkněte na Xiaomi Power bank 20000mAh, která navíc nabízí 18W nabíjení pro podporované telefony. Nechybí celá řada konektorů jako USB-A, USB-C nebo dokonce starší microUSB.

Xiaomi 20000mAh Redmi 18W Fast Charge Power Bank 2021 Unboxing

Xiaomi 20000mAh Redmi 18W Fast Charge Power Bank 2021 Unboxing

Cena: 700 Kč

Xiaomi Mijia Swim Bag

Xiaomi Mijia Swim Bag je praktická voděodolná taška, která je vhodná nejen pro věci na plavání, ale může sloužit i pro jiné sporty. Máte zde kapsičky na mobilní telefon, občanku nebo svačinu.

Cena: 440 Kč

Xiaomi Youpin Wireless Charger Bluetooth Speaker

Xiaomi Youpin Wireless Charger Bluetooth Speaker je parádní doplněk třeba na váš pracovovní/noční stolek. Jedná se o zařízení, které může fungovat jako Bluetooth reproduktor, zároveň na něm ale díky bezdrátové nabíječce dobijete váš telefon.

Multifunctional Bedside Table Lamp, with Phone Wireless Charger, Phone Holder, Bluetooth Speaker

Multifunctional Bedside Table Lamp, with Phone Wireless Charger, Phone Holder, Bluetooth Speaker

Cena: 1 300 Kč

Nevybrali jste si? Mrkněte na naše starší tipy:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)