Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: kapesní kompresor nebo Rubikova kostka

xiaomi produkty rubikova kostka kompresor

Jak jistě víte z našich předešlých dílů, Xiaomi už není dávno výrobcem, který by se soustředil výhradně na mobilní technologie. Má pod sebou totiž několik firem, který vyrábí stovky zajímavých gadgetů. V tomto díle naleznete třeba zajímavý kapesní kompresor, jednoduchý kráječ na pizzu nebo chytrou Rubikovu kostku, kterou lze jednoduše propojit s aplikací.

Xiaomi Mijia Digital Tire Inflator Portable Compressor

Xiaomi Mijia Digital Tire Inflator Portable Compressor je kapesní kompresor, který se může v mnoha případech hodit. Disponuje baterií o kapacitě 2000 mAh, což v praxi znamená, že dokáže nafouknout až 8,5 pneumatiky automobilu na jedno nabití. Výrobce rovněž slibuje dofouknutí pneumatiky, která je úplně vyfouklá za 11 minut. V balení naleznete kromě zařízení také jehlu, pouzdro a adaptér.

Xiaomi Air pump – Tested on everything that inflates!

Xiaomi Air pump - Tested on everything that inflates!

Cena: 1 070 Kč

Xiaomi HUOHOU Pizza Cutter

Xiaomi HUOHOU Pizza Cutter je praktický kráječ na oblíbený italský pokrm. Je tvořen z nerezové oceli a slibuje jednoduché používání.

OhStylish Shop – Xiaomi Pizza Cutter Stainless Steel #Xiaomi #Pizza #Cutter

OhStylish Shop - Xiaomi Pizza Cutter Stainless Steel #Xiaomi #Pizza #Cutter

Cena: 240 Kč

Xiaomi Mijia LED Desk Lamp Wireless Charging

Xiaomi Mijia LED Desk Lamp Wireless Charging vám nejen posvítí na práci, ale také bezdrátově dobije váš telefon. Vedle bezdrátové nabíječky se nachází držák na tužky. Disponuje technologií Visual Care, která je dle popisu vhodná pro dlouhodobou práci. Žádné modré světlo, žádné blikání. Nabíjí se přes USB a ovládá se přes dotyková tlačítka. Bohužel jsme se však nikde nedočetli o rychlosti nabíjení.

Wireless Charging LED Desk Lamp by Tzumi

Wireless Charging LED Desk Lamp by Tzumi

Cena: 625 Kč

Xiaomi Smart Magic Cube

Xiaomi Smart Magic Cube je chytrá Rubikova kostka, kterou můžete propojit s aplikací na vašem telefonu a sledovat tak v reálném čase její aktuální vzhled. Můžete si v ní nastavit také časovač nebo různé druhy úkolů a zpestřit si tak její skládání.

Xiaomi Mi Smart Magic Cube Rubic Puzzle 3x3x3 Bluetooth

Xiaomi Mi Smart Magic Cube Rubic Puzzle 3x3x3 Bluetooth

Cena: 480 Kč

Xiaomi Aqara E1 Hub Gateway With Zigbee 3.0

Xiaomi Aqara E1 Hub Gateway je brána podporující technologii Zigbee 3.0, díky které můžete propojit ostatní produkty pracující na stejném principu. Mezi hlavní přednosti patří její kompaktnost a také fakt, že ji stačí napájet přes USB.

Smallest Hub Yet? The Aqara Hub E1 – Homekit Smart Home

Smallest Hub Yet? The  Aqara Hub E1 - Homekit Smart Home

Cena: 660 Kč

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)