TOPlist

Tipy na Xiaomi produkty: levná sluchátka, chytrý zvonek a žárovka

xiaomi produkty sluchátka zvonek žárovka

Je neděle, takže můžete počítat s tradiční dávkou našich tipů na zajímavé a tentokrát i relativně levné Xioami produkty. Může vás zaujmout třeba originální nabíjecí kabel Xiaomi, chytrý zvonek nebo žárovka s podporou technologie Zigbee. Upozornili jsme ale také na slevu sluchátek AirDots 3, která jsou nyní téměř o dvě stovky levnější.

Original Type C Xiaomi Cable Charger

Pokud jste ztratili originální kabel ke svému Xiaomi telefonu, nebo jich prostě chcete mít v zásobě více, určitě vás zaujme tato nabídka. Kabel je samozřejmě originální a podporuje Turbo Charge technologii. Na výběr je ze dvou variant – USB-A/USB-C a USB-C/USB-C, přičemž abyste dostali výkon, který Turbo Charge poskytuje, musíte použít originální Xiaomi adaptér s výkonem alespoň 27W.

Mi USB Type-C Cable – Kabel Data Original Xiaomi | HOP! Review Video #30

Mi USB Type-C Cable - Kabel Data Original Xiaomi | HOP! Review Video #30

Cena: 70 Kč

Xiaomi Redmi AirDots 3

O sluchátkách  Redmi AirDots 3 jsme vás už v minulosti v našich tipech informovali. Nyní se však dají na Aliexpressu koupit téměř o dvě stovky levněji. Mohou se pochlubit až 30 hodinovou výdrží baterie, podporou Bluetooth 5.2 nebo ovládáním pomocí gest. V této generaci nechybí ani režim nízké latence, který je vhodný třeba ke hraní her nebo sledování filmů.

Xiaomi Redmi AirDots 3 Review – Audio Test, Mic Test, ANC Test, & Latency Test

Xiaomi Redmi AirDots 3 Review - Audio Test, Mic Test, ANC Test, & Latency Test

Cena: 530 Kč

Xiaomi uzávěr na víno

Jestliže pijete doma víno, možná vás zaujme Circle Joy od Xiaomi. Ten dokáže efektivně vakuovat jakoukoliv skleněnou láhev. Na stránkách dokonce tvrdí, že je díky tomuto nástroji týden staré víno stejně dobré, jako když jej otevřete poprvé.

Xiaomi Circle Joy – wine stopper [4K UltraHD]

Xiaomi Circle Joy - wine stopper [4K UltraHD]

Cena: 80 Kč

Xiaomi Mijia Smart Home Video Doorbell

Xiaomi Mijia Smart Home Video Doorbell je chytrý zvonek, který disponuje kamerou. Díky ní můžete snadno pomocí vašeho mobilního telefonu okamžitě odhalit kdo zvoní. Nechybí mikrofon, takže můžete třeba pošťákovi říct, ať nechá balíček u dveří.

Cena: 970 Kč

Aqara light Bulb E27 Smart LED Zigbee

Aqara light Bulb E27 Smart LED Zigbee je chytrá žárovka s paticí E27, která se může chlubit nízkou spotřebou a podporou technologie Zigbee. K jejímu ovládání budete tedy potřebovat Zigbee bránu podporující Aqara produkty. Jednu takovou jsme pro vás recenzovali.

Aqara Smart Light Bulbs with Apple homekit support! [Xiaomify]

Aqara Smart Light Bulbs with Apple homekit support! [Xiaomify]

Cena: 720 Kč

Nevybrali jste si? Mrkněte na naše starší díly:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)