Pařba na víkend – tipy na Android hry 194 – Game of Thrones, World of Tanks a další

tanks hlavni

Dnešní díl seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry jako první nabídne logickou návykovku z iOS – RGB Express. Následovat bude bojovka s vynikající grafikou a animacemi – Godfire: Rise of Prometheus. Třetím tipem bude herní adaptace populárního seriálu Game of Thrones. Předposledním tipem bude jedna z nejhranějších online her vůbec – World of Tanks. Na závěr jsme pro vás vybrali hororovou survival adventuru – Mental hospital 3.

RGB Express

Již mnohokrát jsme se setkali s tím, že některá z iOS her konvertovala na Android. Většinou se jedná o velmi úspěšné tituly, u kterých vývojáři spoléhají na to, že budou stejně tak úspěšné jako na AppStore. Jednou z nových her, která si vyšlapala cestičku do obchodu Google Play, je logická návykovka RGB Express. V této hře se zhostíte role kurýra, resp. dispečera, jehož úkolem je zajistit plynulý a bezproblémový odvoz zásilek svým klientům. V RGB Express budete tažením prstu určovat trasu všech vozů, s nimiž budete nejprve muset posbírat zásilku a poté ji dovést do příslušného baráčku. Trasy musíte naplánovat tak, aby do sebe jednotlivé dodávky nenarazily. Ve hře budete muset zapojit své logické uvažování, protože jednotlivé dodávky nesmí absolvovat již ujetou cestu. A teď to nejlepší. Hra nabízí 200 levelů kompletně zdarma. Zakoupením přídavku „The King Truck“ se zbavíte reklam a navíc získáte 80 bonusových kol.

RGB Express
RGB Express

Godfire: Rise of Prometheus

Dlouho očekávaná akční bojovka Godfire: Rise of Prometheus je konečně v Google Play. Původní informace hovořily o tom, že se bude jednat o placený titul, což bohužel není pravda. Godfire: Rise of Prometheus nabídne skvělé souboje s běžnými protivníky, obrovskými bossy, vynikající grafické zpracování, propracovaný příběh a nekonečné možnosti přizpůsobení vašeho hlavního hrdiny. Jelikož se jedná o freemium titul, naleznete v něm spoustu možností, jak si vylepšovat výzbroj a statistiky vašeho hlavního hrdiny.

godfire rise of prometheus 2 android hry
Godfire: Rise of Prometheus
Godfire: Rise of Prometheus

Game of Thrones

Máte rádi seriál Game of Thrones? Pak si možná oblíbíte i novou, stejnojmennou hru společnosti Telltale Games, která se právě objevila v obchodě Google Play. Hra Game of Thrones operuje s obdobnými herními principy, jaké jsme mohli vidět u ostatních her vývojářů z Telltale Games. Mezi ty patří například adventury Walking Dead a The Wolf Among us. Všechna rozhodnutí, která ve hře učiníte, mohou mít vliv na budoucí vývoj hry. Jestli tedy některá z vašich oblíbených postav zemře, či nikoliv, může záležet pouze na vás. Telltale Games se u této hry rozhodli, že zpoplatní hned první epizodu, což u jejich ostatních her nebylo zvykem. Vždy jste si totiž mohli první epizodu vyzkoušet zdarma a pak už bylo pouze na vás, zda si dokoupíte další. V Games of Thrones musíte hru rovnou zakoupit, a to za 110 Kč (čímž se vám odemkne první epizoda).

Game of Thrones
Game of Thrones

World of Tanks

World of Tanks je velmi úspěšná masivně multiplayerová (MMO) hra na PC, díky níž se můžete na rozlehlých bojištích ujmout velení tanku a vyrazit do bitvy proti hráčům z celého světa. Po dlouhém čekání uvolňuje společnost Wargaming.net také její mobilní derivát určený pro zařízení s Androidem, který dostal podtitul Blitz. V tom budete moci usednout do stovky tanků německé, britské, americké a sovětské výroby. Všechny tyto tanky se dělí do 4 kategorií – lehké, střední, těžké a stíhače tanků. Bitvy pak můžete svádět v jedné z 10 herních arén, a to ve dvou týmech o sedmi hráčích. Chybět pochopitelně nesmí ani chat ve hře nebo achievementy. Podporován je i multiplayer napříč platformami, své síly tak budete moci změřit i s hráči na iOS, kde je hra k dispozici již delší dobu a zaznamenala více než 10 milionů stažení, o protivníky tedy rozhodně nouze nebude. Vše je pochopitelně zabaleno do líbivé grafiky.

World of Tanks Blitz - PVP MMO
World of Tanks Blitz - PVP MMO

Mental Hospital 3

Na závěr pro vás máme tip na hororovou adventuru z první osoby s velmi děsivou atmosférou. Váš hlavní hrdina v ní navštíví psychiatrickou léčebnu, kde se měly provádět tajné experimenty. Čeká na vás nespočet dech beroucích momentů, strašidelná atmosféra a spousta ošklivých oblud. Ty vás budou provázet téměř celou hrou a tedy zajistí, že se nebudete ani na minutu nudit. Mnohdy budete muset přicházet na to, co máte v dalších částech hry vlastně udělat. Při důkladném prozkoumávání pokojů však budete narážet na různé předměty, které vám v dalším vývoji hry pomohou.

Mental Hospital III Lite - Horror games
Mental Hospital III Lite - Horror games

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 194

Pařba na víkend - tipy na Android hry 194

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (26)