Pařba na víkend – tipy na Android hry 191 – Jet Car Stunts 2, postřehovky a návykovky

sniper

Jako první vás dnes čeká parádní postřehovka Tilt 2 Live: Gauntlet’s Revenge. Následuje pokračování starší, ale velmi zdařilé závodní hry Jet Car Stunts. Třetím tipem na hru je akční Sniper 3D Assassin, ve kterém se zhostíte role snipera. Předposledním tipem na víkend je hra Turbo Dismnout, v níž budete bezdůvodně trestat bezvládného panáka. Na závěr se budete snažit ujet policistům na lyžích v parádní návykovce Escape from Montegrande. To vše ve dnešním díle seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry 191.

Tilt 2 Live: Gauntlet’s Revenge

V našem herním seriálu Pařba na víkend jsme vám přinesli první pohled parádní postřehové hry Tilt to Live 2: Redonkulous. Nyní se v obchodě Google Play objevil další díl této hry nesoucí název Tilt 2 Live: Gauntlet’s Revenge. V novém díle se budete opět vyhýbat překážkám s využitím pohybového senzoru telefonu. Na rozdíl od předchozího dílu se v Gauntlet’s Revenge budete s vaší raketkou posouvat neustále kupředu. Čeká na vás spousta pohybujících se překážek, zákeřných protivníků a také bossů. Klíčovým úkolem hry je porazit 3 úhlavní záporáky a utkat se s legendárním Dot Kingem. Dohráním hry si otevřete endless mód.

Tilt 2 Live Gauntlet’s Revenge 1 android hry

Tilt 2 Live Gauntlet’s Revenge
Tilt 2 Live Gauntlet’s Revenge

Jet Car Stunts 2

O prvním díle této hry jsme psali již velmi dávno. Konkrétně se jedná o třetí díl našeho herního seriálu Pařba na víkend. Po několikaleté odmlce přichází druhý díl této parádní závodní hry. Níže si můžete přečíst, o čem tato hra vlastně je.

Tuto hru jsem objevil nedávno a doslova jsem si ji zamiloval. Mé obzory o nejlepších závodních Android hrách se rozšířily o tento skvělý kousek. Jet Cars Stunts není totiž jen tak obyčejné závodění. Do rukou vám bude svěřena formule, jejíž jízdní vlastnosti nabývají neskutečných rozměrů. Skokánek, 20 metrů prázdno a v dáli se rýsuje dopadová plocha, takto jsou navržena jednotlivá kola. Formule je osazena tryskovým motorem, jehož užívání je ve mnoha případech nezbytné. Při dosažení stavu beztíže můžete nahýbáním telefonu určovat směr, kterým poletíte, a věřte mi, že v některých případech to není vůbec jednoduché. Další z jízdních vlastností je velmi záživné driftování. Jet Cars Stuns je hra, která musí bavit snad každého.

Nový díl Jet Car Stunts 2 přináší 120 levelů (každý lze hrát s odlišnou obtížností), 7 aut s různými jízdními vlastnostmi a 4 herní módy. Ve hře navíc můžete vytvářet svá vlastní kola, která poté můžete sdílet s ostatními.

Jet Car Stunts 2 1 android hry

Jet Car Stunts 2
Jet Car Stunts 2

Sniper 3D Assassin

Je nová akční 3D střílečka, ve které budete v roli snipera zabíjet teroristy. Základem hry je vyčkat na ten správný moment, kdy můžete pálit. Na počátku každého kola dostanete instrukce, jimiž se posléze musíte řídit. V briefingu je vám například sděleno, že musíte zabít chlapíka se zeleným batohem, nebo mafiána, který vystoupí z konkrétního auta. Každá závěrečná střela je provázena slow-motion efektem. Hra nabízí realistickou grafiku, možnost vylepšování vašich zbraní a míření s využitím pohybového senzoru telefonu.

Sniper 3D Assassin 1 android hry

Sniper 3D:Gun Shooting Games
Sniper 3D:Gun Shooting Games

Turbo Dismout

Znáte hru Stair Dismnout, ve které máte za úkol srazit panáka ze schodů a přitom se snažíte, aby se co nejvíce polámal? V Turbo Dismnout budete mít obdobný úkol. Panáka ovšem nebudete shazovat ze schodů, ale vyšlete jej v jedoucím dopravním prostředku vstříc protijedoucím autům, ale i dalším nástrahám. Na silnici můžete umisťovat skokánky, miny, betonové zdi a mnoho dalšího. Ještě než panáka vyšlete vstříc svému osudu, můžete jej umístit do několika pozic. Buďto může sedět přímo v autě, nebo jej můžete posadit na střechu či upevnit za auto. Ve hře si můžete za reálné peníze dokupovat nové dopravní prostředky a kola. Za zhlédnutí reklamního videa si ovšem většinu dopravních prostředků můžete na pár levelů vyzkoušet zdarma.

Turbo Dismout 1

Turbo Dismount™
Turbo Dismount™

Escape from Montegrande

Ve hře Escape from Montegrande budete mít za úkol utéct z nejvýše položeného vězení na světě. Pokud se ptáte, jaký prostředek vám pomůže v úniku, odpovědí budou lyže. S vaším padouchem budete sjíždět obrovskou horu a přitom se budete snažit, aby vás nedohnali horští policisté. Při sjíždění hory si musíte dávat pozor na zvířata a okolní lesy. Čím dále s vaším lyžařem dojedete, tím vyšší finanční obnos získáte. Za obdržené zlato si poté můžete kupovat zbraně, které lze použít proti policistům. Jedná se například o prak, v jehož případě stačí tapnout na policistu, který pak upadne, nebo speciální konvičku, prostřednictvím které můžete kdekoli na mapě nechat vyrůst stromy. Jedná se o parádní návykovku. Občas sice spadne, ale snad se tento neduh podaří vývojářům opravit.

Escape from Montegrande 1

Escape from Montegrande
Escape from Montegrande

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 191

Pařba na víkend - tipy na Android hry 191

hlasovat tlacitko

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)