Tipy na levné Xiaomi produkty: Mi Band 8 i nový Google TV box

xiaomi produkty mi band 8 mi tv box s 2. generace

Stejně jako každou neděli máme i dnes připravené zajímavé tipy na levné Xiaomi produkty. Tentokrát se mrkneme na žhavé novinky z Číny, konkrétně na Mi Band 8, ale také druhou generaci populárního Android TV boxu či sluchátka, která hrají přes lebeční kost.

Xiaomi Mi Band 8

Xiaomi Mi Band 8 byl představen tento týden vedle Xiaomi 13 Ultra. Jedná se o nejnovější verzi populárního náramku, která se dočkala několika vylepšení, mezi ty hlavní patří určitě displej. Nyní lze jeho čínskou verzi objednat na Aliexpressu. Více informací se dozvíte v našem shrnujícím článku.

Xiaomi Band 8 Unboxing & Walk-through [English]

Xiaomi Band 8 Unboxing & Walk-through [English]

Cena: 1 100 Kč

Xiaomi Mi TV Box S 2nd Gen

Xiaomi Mi TV Box S patří dodnes mezi nejoblíbenější Android TV boxy na trhu a nedávno jsme se dočkali druhé generace, která má o něco vyšší výkon, podporu 4K rozlišení a v neposlední řadě také systém Google TV.

Cena: 1 600 Kč

Xiaomi Bone Conduction Earphones

Xiaomi Bone Conduction Earphones jsou sluchátka, která hrají přes lebeční kost. Jedná se o poměrně specifický produkt, který skvěle popsal YouTube kanál Unbox Therapy. Před nějakým časem jsme vás o nich informovali i u nás.

Are Bone Conduction Headphones Right For You?

Are Bone Conduction Headphones Right For You?

Cena: 2 600 Kč

Xiaomi Mijia Car Vacuum Cleaner

Xiaomi Mijia Car Vacuum Cleaner je skvělý kompaktní vysavač, který by neměl chybět v autě každého, kdo si v něm chce udržet pořádek. Jasně, hlubší špínu je potřeba čistit jinak, ale na listí, pár drobných kamínků, písek, nebo drobky bude bohatě stačit.

Xiaomi Mini Handheld Vacuum – Full Walkthrough review [Xiaomify]

Xiaomi Mini Handheld Vacuum - Full Walkthrough review [Xiaomify]

Cena: 470 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)