Tinder randí se Spotify: Najděte lásku podle hudebního vkusu

Tinder Spotify Music Mode Anthem hymna hudba

Podle jakých kritérií byste ideálně hledali vaši spřízněnou duši? Patřila by mezi ně například i hudba? Dost možná ano. Přesně této skutečnosti se rozhodli využít autoři známé seznamovací platformy Tinder a do vzorce pro filtrování uživatelů zařadili také jejich hudební preference. V této nové formě nacházení ideálních protějšků přitom spojili síly s tím asi nejpovolanějším partnerem – službou Spotify.

Tinder Dating app. Meet People
Tinder Dating app. Meet People

Takzvaný Music Mode se pomalu stává (funkce bude zaváděna několik týdnů) součástí převratné sekce Explore, kterou seznamovací aplikace zavedla letos na podzim. Princip posuzování hudebního vkusu je založen na poslechu jedné skladby (tzv. Anthem neboli hymny), kterou si uživatel skrze Spotify na svůj profil propojí.

Tinder Spotify Music Mode Anthem hymna hudba ukázka

Do prostoru Music Mode se přitom dostanou jen ti, kteří si svou vlastní hymnu nastaví. V době oficiálního oznámení této novinky už prý 40 % zástupců Generace Z svou hymnu nastavilo a pomohlo jim to k dalším deseti procentům u shod v aplikaci.

Sdílíte s vaším partnerem stejný hudební vkus?

Zdroj: Tinder

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)