Nová hra ze světa Zaklínače míří v early access na Android. Zaregistrujete se?

The Witcher Monster Slayer Android

Loni v srpnu jsme vás informovali o nové mobilní hře ze světa Zaklínače. Byl to den, kdy byla hra oficiálně oznámena, ovšem až doteď jsme o ní neměli žádné podrobnější informace. Nyní ale míří The Witcher: Monster Slayer na Android, ovšem zatím pouze jako early access.

The Witcher: Monster Slayer Android

Hra The Witcher: Monster Slayer je mobilní AR hra. Jeden z vývojářů prozradil, že uživaté používající systém Android se mohou předběžně zaregistrovat, aby měli šanci zúčastnit se předběžného přístupu do této hry. Účastníci budou vybráni náhodným losováním.

The Witcher: Monster Slayer (Official) Beta Android & iOS Gameplay

The Witcher: Monster Slayer (Official) Beta Android & iOS Gameplay

Budete-li se chtít zaregistrovat, musíte vyplnit některé informace na webových stránkách a to včetně e-mailu, který využíváte v Google Play. Dále je třeba vyplnit značku a model vašeho telefonu a pak stačí už jen čekat. Kromě lovení různých monster se budeme moci těšit také na příběhové úkoly inspirované AAA hrami The Witcher.

Jak se těšíte na tuto hru?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek