Telefony OnePlus 3 a 3T dostanou Android O. Prozradil to CEO společnosti

telefony OnePlus 3

Potvrdil to CEO společnosti Pete Lau na svém osobním Twitter účtu. Napsal, že telefony OnePlus 3 a 3T budou aktualizovány na chystaný Android O. Nedodal ale žádný časový rámec, což ale dává smysl, vzhledem k tomu, že ani Google neoznámil, kdy nová verze Androidu vyjde. Očekává se ale klasicky na podzim pro Google zařízení.

Telefony OnePlus 3 a 3T nezůstanou na „Nugátu“

Celé oznámení se může zdát trochu úsměvné. OnePlus ale není velká společnost a nejednou měla v minulosti problém s dodáním aktualizací, ať už to bylo u OnePlus 2 nebo OnePlus X. Poslední řada OnePlus 3 zatím neměla problémy s aktualizacemi a podle šéfa společnosti to tak bude i do budoucna. I tak je dobré vědět, že přes velkou kampaň, která nyní probíhá na OnePlus 5, se stále nezapomíná na starší modely.

Ty se podle dřívějšího prohlášení mají dnes přestat prodávat. To mimo jiné znamená, že nový telefon je již téměř tady a brzy se dočkáme oficiálního představení.

Vlastníte OnePlus 3 nebo 3T? Jste spokojení s aktualizacemi?

Zdroj: androidcentral.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)