Telefon s baterií 10 000 mAh nabídne skvělou výdrž, je oblíbený hlavně v Africe

telefon powerbanka 3

Ani vůbec ten nejlepší telefon na trhu neuspokojí drtivou většinu uživatelů ohledně výdrže na jedno nabití, která se povětšinou blíží k jednomu dni intenzivního používání. Na světě ovšem existují telefony, které sice nenabídnou ani zdaleka tolik funkcí jako moderní smartphony s Androidem, pochlubí se ovšem obrovskou výdrží na jedno nabití. Jedním z nich je i přístroj prodávaný v Ghaně společnostmi GALACE SQ a X-TIGI s označením S18. Ten totiž ve svém těle ukrývá akumulátor s obrovskou kapacitou 10 000 mAh! Jelikož ani displej či hardware telefonu nejsou nikterak náročné, výdrž bude na dnešní poměry rekordní. Po sundání zadního krytu se nám navíc ukáže USB konektor, který lze využít k dobíjení dalších přístrojů (telefonů, přehrávačů apod.). Telefon má v sobě zabudované také FM rádio, slot pro 3 SIM karty a v jeho neznámém systému jsou předinstalovány aplikace WhatsApp a Facebook. Samotná konstrukce nás asi nepotěší – přístroj je velký, tlustý a rozhodně bude také těžký.

Telefon s 10000mAh baterií

  telefon powerbanka

Myslíte si, že cena za takový unikátní přístroj bude vysoká? Pak vězte, že se tento telefon prodává za cenu 100 – 150 GHS, tedy přibližně za částku od 600 do 900 Kč bez DPH.

zdroj: medium.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)