Operátor omylem “představil” nový telefon HTC U11 Life

htc u11 life

Americký T-Mobile dnes omylem zveřejnil na svém webu kompletní specifikace HTC U11 Life. To je chystaný telefon střední třídy, který by měl přijít i jako Android One zařízení, tedy s čistým Androidem.

HTC U11 Life dostane všechny zajímavé funkce

Společnost HTC plánuje vydat v blízké budoucnosti dva telefony, první HTC U11 Plus by měl mít minimální rámečky, jako druhý je HTC U11 Life. Ten by měl být speciální tím, že se zařadí do programu Android One. O druhém telefonu ale nyní díky T-Mobilu víme snad jen kromě ceny a dostupnosti každý detail. Operátor omylem zveřejnil kompletní specifikace. Pojďme se tedy podívat na to, co HTC chystá.

Po výkonnostní stránce se bude jednat o přímou konkurenci Moto X4. O výkon se stará Snapdragon 630, displej má 5,2″ a FullHD rozlišení. Paměť RAM se zastavila na hodnotě 3GB, úložiště má kapacitu 32GB a půjde rozšířit o microSD karty. Baterie má kapacitu 2 600 mAh.

htc u11 life render

Potěší splnění certifikace IP67 a také podpora Edge Sense, což jsou “mačkatelné” rámečky, které jsme poprvé mohli vidět u vlajkového modelu HTC U11 a naposledy u Pixel 2 telefonů. S těmito telefony bude mít také společné to, že chybí 3,5mm jack. Alespoň potěší, že v balení se mají nacházet USB-C sluchátka HTC USONIC, které jsme hodně chválili v recenzi modelu U11.

Na dostupnost a cenu si musíme počkat. Můžeme ale odhadovat, že cena bude o něco málo vyšší než 11 tisíc. Usuzujeme podle ceny Moto X4, který má k HTC U11 Life po stránce specifikací hodně blízko.

Co říkáte na specifikace HTC U11 Life?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)