TOPlist

Tapety pro otvor v displeji můžete stahovat přímo od Samsungu. V Galaxy Store je nová sekce

prustrel tapeta samsung galaxy s10

Průstřel nebo chcete-li otvor v displeji, se u telefonu Samsung Galaxy S10 pomalu ale jistě stává pro mnoho lidí výhodou. A to díky tapetám, které díru využívají a efektivně ji schovávají.  O tomto trendu jsme psali už před dvěma týdny. Zajímavý vývoj je i u samotné společnosti Samsung. Zatímco při vydání telefonu se snažila průstřel schovat zatemněním pravé horní strany tapety, nyní průstřelu využívá stejně jako komunita. V obchodě Galaxy Store se dokonce objevila nová sekce, kde se nachází pouze tapety využívající otvoru.

Většina majitelů telefonů Samsung Galaxy S10 využívá průstřel jako designový prvek

Situace s průstřelem nám připomíná to, co se stalo dva roky zpátky společnosti Apple, kdy u telefonu iPhone X představila animované Emoji, které lidi dělají pomocí vlastní tváře. Reakce na ni byly spíše negativní, jenže to se změnilo při vydání telefonu na trh. Animované emoji se staly hitem, stačilo je pouze správně využít.

Galaxy S10 wallpaper bender

Průstřel u Galaxy S10 (recenze) byl z počátku rovněž hodně kritizován. Nepřidalo tomu ani to, že Samsung jej na promo fotografiích nešikovně schovával tím, že ztmavil pravou horní část tapety. Už pár dní před vydáním Galaxy S10 na trh, se ale objevily zajímavé tapety, které průstřel využívají a dělají z něj výhodu.

Jak ukazuje i Twitter účet Samsungu, společnost se na trend rozhodla také naskočit a vytvořila několik speciálních tapet v tomto duchu. K dispozici jsou tapety i v Galaxy Store. Doporučujeme rovněž navštívit subreddit S10wallpapers.

[aps_product_sz id=“534246″]

[aps_product_sz id=“534248″]

[aps_product_sz id=“534252″]

Jak se vám líbí tapety využívající průstřel v displeji?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)