Předprodej tabletu OnePlus Pad: Dej zálohu, když nevíš cenu

OnePlus Pad předprodej

Společnost OnePlus začne za několik dní oficiálně prodávat svůj vůbec první tablet OnePlus Pad. A bylo vlastně celkem zvláštní, kdyby tato čínská firma opět nepřišla s nějakým komplikovaným extra postupem. Na nové zařízení se dá již složit finanční záloha, ačkoli ještě není oficiálně známá jeho finální cena. Po jejím zveřejnění 25. dubna se mohou platící zájemci rozhodnout, zda chtějí objednávku doplatit a dokončit, nebo jim má OnePlus poslat peníze zpět na účet.

Zmíněná záloha činí 99 eur, v přepočtu tedy cca 2 300 Kč. Při jejím složení si zájemci mohou rovnou vybrat také dárek, který by pak k tabletu dostali. Může jít o magnetickou klávesnici v hodnotě 149 eur (cca 3 500 Kč), stylus za 99 eur, nebo obal za 59 eur (asi 1 400 Kč). U všech tří těchto možností je navíc v ceně SuperVOOC 80W nabíječka.

OnePlus Pad | Smooth Without Equal

OnePlus Pad | Smooth Without Equal

Mezi základní vlastnosti tabletu OnePlus Pad patří 11,6″ displej se 144Hz frekvencí a rozlišením 2 800 x 2 000 pixelů, 8 GB RAM, 128 GB úložiště, čipset MediaTek Dimensity 9000, systém OxygenOS 13.1, 9 510mAh baterie, Wi-Fi a Bluetooth konektivita nebo kombinace fotoaparátů 13MPx zadní a 8MPx přední.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Kolik byste dali za tablet s těmito vlastnostmi?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)