Tablet Surface Go 3 dostane novější Intel procesory. Známe také datum představení

microsoft surface go 3 windows 11

Společnost Microsoft chystá již na 22. září konferenci, na které se představí nové zařízení Microsoft Surface a nyní máme díky webu WinFuture.de podrobnější informace o hardwarových specifikacích jednoho z tabletů.

Jde o Microsoft Surface Go 3, který dostane stejně jako jeho předchůdce 10,5″ displej, hořčíkové tělo a také pouzdro s klávesnicí, které však bude tradičně za příplatek. Větší změn se však dočkají samotná střeva. Pod kapotou budou tikat procesory z řady Intel Amber Lake Y 10. generace, přičemž základní verze dostane Intel Pentium Gold 6500Y spolu se 4 GB RAM. Dražší model pak dostane Intel Core i3-10100Y a sekundovat mu má 8 GB RAM.

Microsoft Surface Go 3

Vedle tohoto tabletu by mohl Microsoft teoreticky odhalit také nové notebooky Surface. Již 5. října, tedy o dva týdny po této akci vychází systém Windows 11 a ten si samozřejmě budeme moci předinstalovat i na Surface Go 3. Můžeme se tedy těšit také na spouštění Android aplikací, ovšem tato funkce bude dostupná až později. Někteří hovoří dokonce o představení Surface Duo 2. Osobně si však myslíme, že dojde maximálně na nějaké bližší informace a druhé generace ohebného telefonu od Microsoftu se dočkáme až později.

Jaký notebook momentálně používáte?

Zdroj: WinFuture

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)