Zákazníci T-Mobile dostanou mezi svátky příjemnou nadílku. Týká se dat

T-Mobile data zdarma Vánoce 2020

Český operátor T-Mobile připravil pro své zákazníky speciální vánoční dárek. Spočívá v bezplatném využívání neomezeného množství datových přenosů. Upravený režim, který se bude týkat tarifních klientů, živnostníků i majitelů Twist karet, bude platit od Štědrého dne do konce roku. Tedy od 24. do 31. prosince. V následujícím týdnu zákazníci obdrží SMS nebo zprávu do aplikace Můj T-Mobile, že jim budou neomezená data aktivována. T-Mobile poskytne na Vánoce 2020 data zdarma bez jakýchkoli dodatečných přihlášení či registrací.

T-Mobile Vánoce 2020

„Letošní Vánoce budou s největší pravděpodobností jiné než obvykle. Aby mohli být naši zákazníci v bezpečném kontaktu se svými blízkými, darujeme jim na poslední týden v roce neomezená data zdarma,“ okomentoval rozhodnutí Michal Podlucký, ředitel řízení segmentu rezidentních zákazníků tohoto českého operátora. Zopakoval také, že T-Mobile lidem nadělí na Vánoce 2020 data zdarma aniž by museli něco dalšího řešit. Pro firmy a velké společnosti připravil T-Mobile také speciální datový dárek. Ten najdou od 23. prosince v aplikaci Můj T-Mobile nebo na portálu Moje firma.

Patříte mezi zákazníky T-Mobile? Jak s daty naložíte?

Zdroj: T-Mobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)