Novinka u T-Mobile ušetří zákazníkům hromadu času i kroků

T-Mobile Bank ID ověření

Čeští operátoři se hned v prvních dnech měsíce května vytasili s několika zajímavými novinkami. Vodafone umožňuje volat na tísňové linky přes VoWi-Fi, O2 nabízí ke svému televiznímu set-top boxu soundbar zdarma a ani třetí velký hráč nezůstává pozadu. T-Mobile jako první operátor v ČR spouští ve svém e-shopu digitální ověření totožnosti prostřednictvím Bank iD. Zákazníci díky tomu mohou objednávat hlasové mobilní služby online bez nutnosti návštěvy prodejny nebo čekání na kurýra, který by ověřil jejich totožnost.

Bankovní identita umožňuje digitální ověření totožnosti nejen při komunikaci s úřady, ale nabízí široké možnosti využití také v soukromém sektoru. Službu využilo už přes 2,7 milionu lidí, což představuje více než třetinu dospělé populace.T-Mobile je prvním velkým mobilním operátorem, který ověření přes Bank iD umožňuje. Toto spojení představuje další obrovský pokrok v oblasti digitalizace a zároveň přinese významné ekonomické i ekologické úspory,” vysvětluje Marek Růžička, výkonný ředitel společnosti Bankovní identita.

T-Mobile Bank ID ověření banner

Možnosti využití služby Bank iD chce T-Mobile postupně rozšiřovat. V nejbližší době by tak měl přibýt například i online přechod z anonymní předplacené služby na paušální. “Chceme, aby si naši zákazníci mohli vyřídit maximum záležitostí z domova, a to nám služba bankovní identity umožní. Jsme rádi, že díky spolupráci s Bank iD můžeme jako první mobilní operátor u nás udělat další krok v digitalizaci Česka,“ dodává Eva Nora, manažerka digitálních služeb v T-Mobile.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Kde všude už používáte bankovní identitu?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)