TOPlist

K O2 TV set-top boxu teď můžete mít soundbar za korunu

O2 TV soundbar zdarma set-top box 2022

U operátora O2 je nyní možné si za nejmenší možný příplatek pořídit nejen přístup k vysílací službě O2 TV, ale rovněž zajistit ozvučení k televizoru či monitoru. Zákazníci, kteří si koupí nový set-top box verze 2022, mohou mít za pouhou korunu také soundbar TCL S522W s běžnou prodejní cenou 3 tisíce Kč. Tato speciální akce se dá využít od 2. května a platí do vyprodání zásob.

Nabídka je platná pro stávající zákazníky O2 TV a výhradně pro nákup prostřednictvím e-shopu. Instalace je velmi snadná. Díky stylovému a čistému designu lze umístit na TV stolek i zavěsit na zeď. Soundbar TCL S522W má kromě hlavního dlouhého panelu také subwoofer.

„Nabízí celou řadu možností připojení – ať už pomocí kabelů, tak i bezdrátově prostřednictvím Bluetooth. Doplňuje ho navíc bezdrátový subwoofer s vysokým výkonem, takže nemusíte tahat omezující kabely přes celou místnost a můžete jej postavit kamkoli se vám to hodí, aby vás zvuk dokonale obklopil a mohli jste si užívat silné basy,“ doplňuje hardwarový ředitel v O2 Václav Dostál.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte doma soundbar? Jak jste spokojení?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)