Super Mario Run obdržel velkou aktualizaci a rovnou i slevu

super mario run sleva

Super Mario Run rozhodně při vydání nenaplnil očekávání Níntenda, jeden z hlavních důvodů byla i poměrně vysoká cena na mobilní hru. Prvních několik úrovní je zdarma, pak jste museli zaplatit 300 Kč. Dnes vyšla nová aktualizace, která mimo jiné přináší slevu na hru 50%.

Super Mario Run po omezenou dobu koupíte “jen” za 150 Kč

Na první oficiální návštěvu Maria na Google Play se čekalo hodně dlouho. Hra přišla na Android až v podstatě ve verzi 2.0, několik měsíců poté, co se dostala na iOS. Vzhledem k tomu, co nabízela, byla ale stále nepřiměřená cena. Hovoří o tom i průměrné hodnocení 3,7, kde uživatelé kritizují hlavně cenu.

Meet Super Mario Run

Meet Super Mario Run

Vidět to jde také na tom, že jiná mobilní hra Fire Emblem, která není ani zdaleka tak známá jako Mario, dokázala Nintendu vydělat mnohem více peněz. Zde už totiž zvolili jiný systém koupě hry. Nyní by se mohly značně hnout i prodeje Super Mario Run.

Nová aktualizace přináší kromě slevy také několik nových map a postav. Nové mapy se nazývají Remix 10 a jde o menší náhodně generované světy. Na konci můžete získat hratelnou postavu princeznu Daisy.

Super Mario Run
Super Mario Run

Koupíte si Super Mario Run za 150 Kč, nebo je to stále vysoká cena?

Zdroj: droid-life.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)