Společnost Nintendo poprvé vydala svou hru na Google Play. Mario to není

Společnost Nintendo

Pokud nepočítáme podivnou aplikaci Miitomo, tak je dnes pro všechny fanoušku Nintenda velký den. Společnost Nintendo totiž vydává svou první hru na Google Play. Zajímavé je to, že to není Mario, na kterého se čeká již nějaký ten měsíc.

Společnost Nintendo vydala Fire Emblem Heroes pro Android

Ještě na začátek uvedeme informaci, Pokémon nespadá pod Nintendo, takže i když jsou hry proslavené na konzolích od Nintenda, Pokémon je svá vlastní značka a společnost. Z toho důvodu se nedá počítat jako hra od Nintenda. Zpátky ale k Fire Emblem.

Fire Emblem Heroes – Gameplay

Fire Emblem Heroes - Gameplay

Fanoušci této japonské značky určitě znají Fire Emblem. Jedná se o hru ze série, jejíž historie spadá daleko do minulosti. Obvykle hry z této série jsou tahové strategie, stejně tak je tomu i u Android verze. Ta vychází ze starších tahových her, jako je třeba Final Fantasy Tactics. Ve hře je samozřejmě příběh, soubojový systém je na tahy a používá pravidla kámen-nůžky-papír.

Potěší to, že se hra dá zdarma stáhnout, nové hrdiny do svého týmu můžete přibírat tím, jak budete procházet příběhem, případně se to dá ulehčit koupí za reálné peníze. Utratit se ve hře dá až 2 025 Kč za jednu položku. Samotná hra je v anglickém jazyce.

Fire Emblem Heroes
Fire Emblem Heroes

Vyzkoušíte Fire Emblem Heroes, nebo čekáte na Maria?

Zdroj: androidpolice.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)